Project Description

Strona główna>Boska Woda i Zagroda

Restauracja Boska Woda i Zagroda

Boska Woda i Zagroda specjalizuje się w kuchni z owocami morza. Karta menu jest skonstruowana tak, aby goście mogli wspólnie dzielić się zamówionymi pysznymi daniami.

Z myślą o najmłodszych, w lokalu znajduje się również kącik dla dzieci, czyniąc restaurację miejscem komfortowym dla całej rodziny.

pozostałe wydarzenia
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota: 12:00-22:00
Niedziela: 12:00-21:00

Kontakt:

Tel.: +48 607 767 588
E-mail: boskawodaizagroda@op.pl

Boska Woda i Zagroda
Czytaj więcej

Boska Woda i Zagroda – ta dźwięcznie brzmiąca nazwa zwiastuje ni mniej, ni więcej, tylko owoce morza na Pradze, serwowane w nietuzinkowy sposób – o którym sami możecie się przekonać, zaglądając do Konesera

 

Owoce morza Praga Warszawa – spróbuj tych najlepszych

Miłośnicy wspaniałych ryb, ostryg, krewetek i dobrego wina doskonale wiedzą, że jeśli chodzi o owoce morza Warszawa ma wiele ciekawych restauracji, które szczycą się posiadaniem ich w menu, ale nie każda jest tak godna polecenia jak Boska Woda i Zagroda. Dlaczego? Ponieważ esencją tych specjałów jest ich świeżość i gwarantowane, jakościowe pochodzenie. Nic więcej nie jest potrzebne – może jedynie odrobina świeżo pokruszonej w młynku soli morskiej i sok wyciśnięty z cytryny, by wydobyć z nich najgłębiej skrywane smaki i wartości odżywcze.

 

Restauracja z owocami morza w Warszawie – przyjazna dzieciom

Boska Woda i Zagroda to restauracja z owocami morza w Warszawie, której menu, godziny otwarcia, adres oraz wystrój wnętrza sprzyjają pobytowi całych rodzin z dziećmi. Podczas gdy rodzicom marzą się owoce morza na Pradze i czas miło spędzony na rozrywkach kulturalnych razem z rodziną, dzieci z pewnością będą miały ochotę na coś zgoła innego do jedzenia – ale czy to oznacza, że mają nie chodzić razem z rodzicami do Konesera? Ależ skąd! Koneser jako centrum warszawskiej rozrywki i kultury ma mnóstwa atrakcji również dla najmłodszych, a Boska Woda i Zagroda sprytnie łączy ekskluzywne menu z owocami morza i kącik dziecięcy wydzielony w specjalnej strefie rodzinnej.

 

Owoce morza Praga Warszawa – to nie wszystko

Morskie specjały to nie wszystko, co znajdziecie w menu Boskiej. Choć jest to restauracja z owocami morza w Warszawie specjalizująca się właśnie w tej ekskluzywnej kuchni, to nie tylko karta dań, ale również nazwa sprytnie łączy dwa rodzaje potraw serwowane w tym lokalu. Woda – odnosi się oczywiście do odrębnego menu z potrawami rybnymi i z owoców morza. Natomiast Zagroda – to propozycje dań mięsnych i drobiowych, które każdy z nas doskonale zna z tradycyjnej polskiej kuchni, podawanych w wyrafinowany sposób.

Zarówno jeśli chodzi o dania kuchni polskiej, jak i owoce morza Warszawa nie ma drugiego takiego lokalu, który w tak intrygujący sposób łączyłby klasyczne potrawy z różnych regionów Polski z potrawami pochodzenia morskiego, które spożywa się u nas dość rzadko, i stąd należą do dość luksusowych.

 

Boskie promocje – skuś się na smakowitości z naszego menu

Każdego dnia na naszych Gości czekają ciekawe promocje, a żeby nie było nudno, codziennie jest coś innego. I tak, aby osłodzić Ci początek tygodnia, proponujemy dobre ceny na wiele naszych flagowych dań, a im bliżej końca tygodnia, tym mocniej kusić Cię będziemy podlewaniem naszych smakowitości pysznym winem lub drinkami, abyś mógł uczcić boski weekend.

Dbamy o to, byś mógł kosztować luksusowych dań z Wody i Zagrody w atrakcyjnych cenach, i tym samym popularyzować spożywanie cenionych na całym świecie owoców morza w różnych odsłonach! Krewetki, kalmary, mule – nie ma dla nas dań, których nie podejmiemy się, by uraczyć najdelikatniejsze podniebienia.

 

Boska Woda i Zagroda – godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Boskiej dostosowane są do Was – naszych Gości. Od poniedziałku do soboty jesteśmy dla Was od 12:00 do 22:00, a w niedziele – od 12:00 do 21:00. Każdego dnia proponujemy menu śniadaniowo-lunchowe, w skład którego wchodzą pyszne przysmaki kuchni europejskiej, mniej lub bardziej znane, ale z pewnością wartościowe, dodające energii na każdy dzień, no i oczywiście niewiarygodnie smaczne.

Staramy się, aby nasze godziny otwarcia były dostosowane również do eventów organizowanych w Koneserze, a jak wiadomo – najwięcej dzieje się tu popołudniami i wieczorami. Zawsze, gdy masz ochotę przekąsić coś smacznego lub zrelaksować się przy winie – wpadaj do nas pod adres Konesera!

 

Owoce morza Praga Warszawa – z pewnością je pokochasz!

Jeśli kochasz owoce morza Warszawa będzie dla Ciebie idealną destynacją na weekendowy wypad z przyjaciółmi, by skosztować wybornych muli i doskonałego prosecco, albo na poniedziałkowy lunch w godzinach pracy, gdy masz chęć na coś, co nie tylko wzmocni i doda sił, ale również przyjemnie połechce Twoje kubki smakowe. Zapraszamy pod nasz adres – Centrum Praskie Koneser na Placu Konesera 4 w Warszawie. To nowocześnie urządzony lokal, który dostosowano również pod potrzeby rodzin z dziećmi, aby wszyscy bez względu na wiek mogli delektować się tym, co najlepsze w kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej, z naciskiem na smakowite i zdrowe owoce morza.

Warto wstąpić na owoce morza na Pradze do Boskiej – to miejsce, w którym zatrzymuje się czas, w którym nastrajasz się pozytywnie do otaczającego świata, i w którym przede wszystkim masz możliwość skosztowania najlepszych krewetek, muli i innych morskich przysmaków w tradycyjnych, znanych w całej Europie wersjach, przygotowywanych przez naszych najbardziej doświadczonych kucharzy. Zajrzyj tu, gdy następnym razem będziesz w Koneserze – nie pożałujesz swojego wyboru miejsca na lunch lub kolację!