Project Description

Strona główna>Beverly Hills

Salon Fryzjerski Beverly Hills

Akademia Urody Beverly Hills – to Salon Fryzjerski dla KOBIET i MĘŻCZYZN,  którzy w kwestii swojego wyglądu marzą o naturalności i zarazem pięknej prostocie, ale także wymagają daleko posuniętej perfekcji, nietuzinkowego podejścia i nuty fantazji. Nasz Salon pozwala również dokonać ciekawej zmiany, czy wdrożyć nawet najbardziej szalone oczekiwania, czy kreatywne pomysły.

Akademia Urody Beverly Hills – to sieć ekskluzywnych i profesjonalnych salonów fryzjerskich działających w Polsce, początkiem swojego istnienia  siegających 1997 r., a od 2020 r. funkcjonująca także w Centrum Praskim Koneser.

Nasz poziom rzemiosła zawodowego, doświadczenie i zaangażowanie sprawią, że każdy z Państwa poczuje się wyjątkowo, a urokliwe wnętrze Salonu, świeżo parzona kawa lub filiżanka herbaty, wprawią Państwa w pozytywny nastrój.

Wierzymy w autentyczne piękno. Dlatego w naszej pracy wykorzystujemy do pielęgnacji i stylizacji włosów kosmetyki Authentic Beauty Concept, które dzięki wegańskiej recepturze nie zawierają siarczanów ani silikonów. Natomiast niesamowite kolory osiągamy dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i produktowej Schwarzkopf Professional.

W Akademii Urody Beverly Hills realizujemy w zakresie włosów oraz brody:

– zwykłe i niezwykłe modelowania i stylizacje,

– niestandardowe dekoloryzacje i koloryzacje,

– precyzyjne strzyżenia,

– pielęgnację i regenerację,

– prostowanie keratynowe włosów,

– doczepianie włosów.

Akademia Urody Beverly Hills bardzo sobie ceni pozyskanie miejsca w Centrum Praskim Koneser. Tu Klient jest bowiem w centrum uwagi, jego potrzeby i oczekiwania są spełnione, zaś aura tego miejsca niesamowicie oddziaływuje na dobre Państwa samopoczucie. My natomiast w tym wszystkim aktywnie uczestniczymy, dokładajac starań w dbałości o Państwa wygląd.

Rezerwuj swoje wizyty na Booksy Beverly Hills Koneser i odbierz rabat – 10% na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty w Salonie!

pozostałe sklepy i usługi
Sklepy i usługi Salon Fryzjerski Beverly Hills
Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 8:00-20:00
Sobota 8:00-16:00.
Niedziela handlowa – 11.00-19.00

kontakt:

akademia@beverlyhills.pl
tel.: 22 210 42 24

rezerwacja