Letnie przysmaki i koktajle – odkryj smak lata z Koneserem!

Na spotkania z przyjaciółmi zawsze jest dobra pora, ale latem lubimy je szczególnie. Okres wakacyjny to także idealny czas na rodzinne wyjścia, wycieczki oraz romantyczne randki. Jeśli wybierasz się do Warszawy, zachęcamy do odwiedzin Centrum Praskiego Koneser. Można spędzić w nim wiele godzin, bo na jego terenie mieści się dużo barów i restauracji z ciekawą ofertą. Sprawdź, które lokale oferują dania z egzotycznych zakątków, a gdzie można zjeść posiłek kuchni europejskiej!

Gdzie wybrać się na lekki obiad?

Kiedy doskwierają upały, pod dachem można znaleźć nie tylko klimatyzowane wnętrza. W Warszawie nie brakuje lokali gastronomicznych serwujących sycące, a jednocześnie lekkie posiłki, w sam raz na wysokie temperatury. W Koneserze z łatwością można wyszukać w karcie dań kolorowe sałatki czy smaczne koktajle. Jako przykład może służyć Bar Setki Powodów, który przyciąga klientów jedzeniem, atmosferą oraz muzyką. Drugie godne polecenia miejsce to Orzo, lubiane przez fanów nowości oraz ludzi młodych duchem. To jedna z pierwszych w Polsce restauracji, które podawały klientom np. Beyond Meat.

W centrum znajdują się bary oraz punkty, w których można zamówić obiad na bazie np. smażonego mięsa lub przekąskę. Ci, których interesują restauracje z nieszablonowym jadłospisem, mogą przeznaczyć czas na wizytę w Azia Restaurants. Do posiłku rodem z Dalekiego Wchodu można zamówić koktajl z alkoholem bądź bez, lemoniadę albo inny drink. Tym, którzy wolą wziąć coś na wynos, spodoba się oferta wegańsko-wegetariańskiej kawiarni speciality Freya Cafe & Deli. To intrygujący punkt na gastronomicznej mapie Warszawy. Poza produktami na wynos gama wyrobów obejmuje zestawy lunchowe oraz pożywne zupy.

Gdzie serwują pyszne koktajle?

Podczas pobytu w Warszawie warto otworzyć się na kulinarne doznania. Polecamy odwiedziny naszego centrum szczególnie w lecie, bo wtedy odbywa się tu mnóstwo ciekawych wydarzeń. Część z nich można obserwować ze stolika, przy orzeźwiającym koktajlu, a część wymaga wejścia do wnętrza budynku. Koneser ma bary serwujące autorskie drinki, działa tu też kilka modnych restauracji. Niektóre zapewniają możliwość dzielenia się posiłkiem, dzięki czemu przy jednym zamówieniu można próbować kilku różnych posiłków.

Jak widać, Warszawa ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o ofertę lokali gastronomicznych. Na samej Pradze, w Koneserze, mieści się tyle różnych restauracji, że jedna wizyta w centrum to za mało. Można przyjść do niego na lunch, obiad albo kolację, wybrać się z przyjaciółmi na koktajl albo drinka. Może to być zarówno ¾ Koneser Bar, jak i legendarna Pijalnia Czekolady E. Wedel lub kawiarnia z kawą z jednej z najlepszych plantacji świata.

Spotkanie w Koneserze

W naszym centrum można się spotkać przy ładnej pogodzie i kiedy pada deszcz. To idealne miejsce na szybki obiad, firmowy lunch oraz romantyczną kolację z drugą połówką. Latem tętni życiem również w strefie pod parasolami. Nic dziwnego, że mieszkańcy Warszawy lubią odwiedzać Konesera. Jeśli planujesz pobyt w stolicy, skorzystaj z okazji, żeby się przekonać, za co warszawianie pokochali to miejsce. Sprawdź menu jednego z barów albo zjedz posiłek w restauracji. Na pewno jeszcze tu wrócisz!a

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację