Strona główna>Klinika InviMed już otwarta!

Klinika InviMed już otwarta!

Klinika InviMed od ponad 20 lat zajmuje się diagnozowaniem
i leczeniem niepłodności. Pierwsza placówka sieci InviMed powstała
w 2001 roku w Warszawie. Od tego czasu zarówno ośrodek przy ul. Rakowieckiej jak i pozostałe placówki InviMed skutecznie pomogły tysiącom par z Polski, jak też z za granicy spełnić marzenie
o macierzyństwie. Nie ustając w rozwoju, InviMed jako wiodący ośrodek leczenia niepłodności w Polsce, otworzył właśnie swoją drugą siedzibę w Warszawie.

Nowo otwarta placówka mieści się po praskiej stronie Wisły, w jednej
z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dzięki nowej lokalizacji leczenie niepłodności jest jeszcze bardziej dostępne dla wielu mieszkańców prawobrzeżnej części stolicy.

Oprócz przyjaznej lokalizacji nowa placówka InviMed Warszawa Praga oferuje leczenie w nowoczesnych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach nawiązujących wystrojem do zabytkowego otoczenia.
W placówce zadbano o stworzenie pacjentom maksymalnego poczucia komfortu i intymności oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji pacjentów przygotowano specjalny pokój rozmów, w którym można się wyciszyć
i w spokojnej atmosferze porozmawiać o przebiegu leczenia. Dla osób, które chciałaby podzielić się swoimi doświadczeniami i jednocześnie nawiązać znajomości z innymi pacjentami, klinika przygotowała duży, przestronny stół, przy którym można swobodnie porozmawiać i poczuć się domowo. A wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów
i w trosce o kompleksową opiekę, nie tylko medyczną, klinika zapewnia także pomieszczenie do warsztatów, które będzie bezpłatnie oferować pacjentom. W planach są warsztaty psychologiczne, warsztaty z dietetykiem, warsztaty z jogi oraz, cieszące się dużym zainteresowaniem od kliku lat, warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane wspólnie z Fundacją poMOC dla płodności.

Ośrodek oferuje pełen zakres diagnostyki płodności żeńskiej i męskiej oraz leczenia niepłodności. W placówce prowadzone są terapie sprzyjające naturalnym poczęciom, jak i techniki wspomaganego rozrodu – inseminacje oraz zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro). Pacjentom proponowane są również programy adopcji komórek jajowych oraz adopcji zarodków.

Praski InviMed wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możliwe jest świadczenie usług na najwyższym, światowym poziomie. Podobnie jak w innych oddziałach, tu zespół tworzą również najlepsi specjaliści leczenia niepłodności w kraju. Dzięki ich wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, InviMed od lat cieszy się najwyższym poziomem skuteczności leczenia.

Nad  praskim zespołem lekarskim kliniki InviMed pieczę sprawuje lekarz, od kilkunastu lat związany z kliniką, Tomasz Dworniak.
To specjalista cieszący się zaufaniem pacjentów z 20-letnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności. Do zespołu lekarskiego dołączyli również nowi lekarze: Dorota Pietrzyk oraz Grzegorz Ziółkowski. Są to pełni pasji i zaangażowania specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje m.in. uczestnicząc
w licznych szkoleniach oraz konferencjach zagranicznych.

W laboratorium pracuje zespół wysoko wykfalifikowanych embriologów, na czele których nieustannie stoi jeden z prekursorów wspomagania rozrodu metodą in vitro, jeden z pierwszych embriologów w Polsce z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem,
dr Ricardo Faundez, Dyrektor ds. Embriologii.

Podobnie jak we wszystkich innych placówkach klinik InviMed, przez cały proces leczenia nad pacjentami czuwa koordynator opieki medycznej, który zawsze służy pomocą i wsparciem, a także doświadczone i empatyczne położne.

W klinice usługi oferowane są również w językach angielskim oraz ukraińskim, z myślą o pacjentach z zagranicy, którzy chcą leczyć się
w naszej placówce.

Pary zainteresowane podjęciem leczenia w klinice mogą umówić się na pierwszą wizytę dzwoniąc pod numer 500 900 888, pisząc na adres invimed@invimed.pl lub wysyłając formularz kontaktowy ze strony https://www.invimed.pl/kontakt.

Więcej informacji na temat kliniki można znaleźć na stronie: https://www.invimed.pl/kliniki/invimed-warszawa-praga

Zapraszamy!

pozostałe wydarzenia
Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Środa, Piątek: 8:00-17:00
Wtorek, Czwartek: 8:00-19:00

Kontakt:

Tel.: +48 500 900 888
E-mail: invimed@invimed.pl

InviMed