Strona główna>Jazz & Wine

Jazz & Wine – cykl letnich koncertów połączonych z degustacją win

Wraz z początkiem wakacji wystartował jeden z najbardziej nastrojowych cykli muzycznych tego lata. W sobotnie wieczory restauracja Zoni zaprasza na koncerty na żywo oraz degustację win dobranych specjalnie do każdego z występów artystów, którym bliska jest stylistyka jazzu, soulu i popu. W ostatnią sobotę lipca na scenie Zoni wystąpi wokalistka jazzowa Natalia Lubrano. W industrialnych wnętrzach restauracji muzycy będą występować także przez cały sierpień.

Każdy sobotni wieczór w Zoni to inna winna i muzyczna tematyka. 25 lipca wystąpi Natalia Lubrano – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów związana z wrocławską sceną muzyczną. Laureatka 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej i zdobywczyni nagrody publiczności oraz nagrody jury ma na koncie także kilkadziesiąt koncertów na zagranicznych festiwalach. Występowała m.in. na: Sziget, United Islands czy Be2gether. Natalia Lubrano wydała kilka płyt, w tym debiutancki „R.E.S.P.E.C.T.” oraz album „Osiecka Jazzowo”, nagrany z kwartetem Krzysztofa Żesławskiego w hołdzie Agnieszce Osieckiej. Występowała z takimi artystami, jak Andrzej Smolik, Renata Przemyk, Novika, Maria Peszek czy Paulina Przybysz. Obecnie pracuje nad kolejnym autorskim albumem oraz koncertuje.

Najbliższa degustacja 25 lipca to selekcja „króla białych win” – niemieckiego Rieslinga. Goście Zoni będą mieli okazję spróbować czterech odmian Rieslinga pochodzących z czterech różnych regionów Niemiec.

Koncerty odbywać się będą w 3 muzycznych setach:
godz. 20.00
godz. 21.00
godz. 22.00

Restauracja Zoni
Centrum Praskie Koneser, plac Konesera 1, Warszawa
http://www.zoni.today

Restauracja czynna w godzinach:
poniedziałek-piątek godz. 18:00-22:00
sobota 12:00-22:00
niedziela godz. 12:00-20:00

Rezerwacji można dokonywać on-line: http://zoni.today/rezerwacja/
telefonicznie: +48 22 355 30 01
oraz mailowo: restauracja@zoni.today

Kontakt dla mediów:
Nina Prusak
Business & Culture

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i bary –zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac konesera 2
03-736 Warszawa
tel.: 22 166 17 00

Udogodnienia: