ING Bank Śląski

Oddział ING w warszawskim Koneserze wyróżnia się kawiarnianym wystrojem, z wygodną i swobodną przestrzenią zachęcającą do rozmów o finansach opartych na nowoczesnych rozwiązaniach. Na klientów czekają stanowiska internetowe, miejsca spotkań oraz dwa urządzenia ING z funkcją bankomatu i wpłatomatu.

Specjaliści w oddziale obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 10:00-17:00

Kontakt:

Tel.: +48 801 222 222

ING oddział Koneser

Oddział banku ING w Centrum Praskim Koneser wyróżnia się pod względem wystroju. Tradycyjne zimne przestrzenie biurowe ustąpiły na rzecz nowatorskiej wizualizacji, stylizowanej na kawiarnię. Prowadzenie rozmów o finansach w takich okolicznościach okazuje się nie tylko przyjemniejsze, lecz również o wiele bardziej efektywne. Oddział ING Warszawa Praga zachwyca komfortem od samego początku. Salon ING Koneser przyciąga uwagę klientów, na których czekają tutaj dwa stanowiska internetowe i miejsca spotkań. Wpłatomaty ING Warszawa Praga zamieściliśmy w naszym nowoczesnym oddziale w centrum Koneser. Znajdują się tam dwa wpłatomaty, które oczywiście umożliwiają również wypłatę gotówki. W oddziale ING Koneser pracuje sztab specjalistów, którzy obsługują klientów indywidualnych oraz firmy. Oddział ING Warszawa Praga w centrum Koneser posiada idealny adres, ułatwiający zlokalizowanie przez potencjalnych klientów.

 

Oddział ING Warszawa Praga – zakres usług

ING Oddziały Warszawa Praga prowadzą kompleksowe usługi z zakresu bankowości. W oddziale ING Warszawa Praga można zatem złożyć wniosek o kredyt, otworzyć konto bankowe, dokonywać wpłat i wypłat większych środków finansowych, czy realizować przelewy międzynarodowe. Wpłatomaty ING Warszawa Praga stanowią ogromne udogodnienie dla klientów, umożliwiając szybką wpłatę pieniędzy na konto. Godziny otwarcia oddziału są dostosowane do harmonogramu większości mieszkańców Warszawy. ING oddziały Warszawa Praga prowadzą zakrojone na szeroką skalę usługi doradcze. Specjaliści banku ING wspierają klientów w decyzji odnośnie inwestycji finansowych. Ogromną popularnością cieszą się oferowane przez ING produkty oszczędnościowe, oferujące atrakcyjne oprocentowanie. Oddział ING Koneser świadczy ponadto usługi rynku kapitałowego oraz pełny pakiet ofertowy skierowany do przedsiębiorców.

 

ING Praga godziny otwarcia i adres

Lokalizacja stanowi ważny element decyzyjny przy wyborze właściwego oddziału banku. Adres ING Koneser, przy Placu Konesera 3, umożliwia wygodny dojazd dla wszystkich mieszkańców Pragi. Niezwykle ważnym aspektem działalności nowoczesnej placówki bankowej stają się godziny otwarcia oddziału. Ich dostosowanie do naturalnego rytmu dnia osób pracujących gwarantuje większe zainteresowanie ze strony klientów. W oddziale ING Praga godziny otwarcia ustalono na stałe pory. Oddział pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. Rozmaite grupy klientów preferują różne terminy na załatwianie swoich spraw. Przedsiębiorcy najchętniej wybierają godziny tuż po otwarciu, dostrzegając możliwość uniknięcia kolejki. Osoby pracujące często docierają do oddziału po godzinie 16. W ING Praga godziny otwarcia pozostają niezmienne, co ułatwia planowanie wizyty.

Oddział ING Praga zaskakuje innowacyjnym podejściem do wystroju wnętrza, wzbudzając zainteresowanie osób, które pierwszy raz się tu pojawiają. Najwyższa jakość obsługi klienta wyraża się w merytorycznym przygotowaniu każdego pracownika, a także jego otwartości na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych.

Aktualności      Restauracje      Bary      Kawiarnie      Dla dzieci      Festiwale      Pokazy filmowe      Spektakle teatralne      Targi      Warsztaty      Wystawy      Koncerty      Biura do wynajęcia      Powierzchnie eventowe
Copyright 2023 © KONESER. All Rights Reserved.