Gdzie zorganizować imprezę plenerową w Warszawie

Stolica Polski ma wiele twarzy. Największe miasto kraju przyciąga turystów, miłośników kultury oraz imprezowiczów o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Nie ma znaczenia, do której z tych grup należysz – w stolicy znajdziesz mnóstwo miejsc wartych poznania. Wśród nich na szczególną pochwałę zasługuje obiekt, który łączy w sobie wszystkie trzy wymienione wyżej elementy. To Centrum Praskie Koneser, gdzie możesz zobaczyć masę atrakcji, wziąć udział w ciekawych wydarzeniach lub koncertach albo samodzielnie zorganizować świetną imprezę. I to w plenerze! Odwiedź warszawską Pragę, aby przekonać się, co ma do zaoferowania.

Idealne miejsce na imprezę plenerową w Warszawie

Jeżeli zastanawiasz się nad wynajęciem terenu na event, weź pod uwagę jedną z najciekawszych stołecznych dzielnic. Możesz urządzić rodzinny albo firmowy piknik, festyn czy urodziny w plenerze na warszawskiej Pradze. Koneser dysponuje powierzchnią wystarczających rozmiarów, aby mogła bawić się na niej naprawdę duża grupa ludzi. Ma dwie przestronne sale oraz otwartą przestrzeń wielkości 4000 m². Plac Konesera zachwycił już rzesze osób, zarówno mieszkańców Pragi oraz sąsiednich dzielnic, jak i przyjezdnych. Nie tylko w ciepłe dni przyciąga tłumy zwiedzających w każdym wieku. Obiekt organizuje na nim huczne festyny czy koncerty. W dni, kiedy nie słychać muzyki, można spędzić czas na przykład na oglądaniu plenerowych wystaw znanych artystów.

Trudno o lepsze miejsce na imprezę plenerową w Warszawie niż Plac Konesera. To na tyle rozległy obszar, że można bez trudu pomieścić na nim namioty ekspozycyjne, a nawet kilka scen o różnych rozmiarach. Cały teren obejmuje nowoczesny system monitoringu, a oprócz tego nad bezpieczeństwem czuwają pracownicy ochrony. Uczestnicy imprez, które się tutaj odbywają, mogą korzystać z bezprzewodowej sieci Wi-Fi. W dowolnym momencie zrobisz zdjęcie, aby chwilę później opublikować je w mediach społecznościowych. Możesz prowadzić relację na żywo albo wrzucić krótkie nagranie.

Gdzie zorganizować imprezę na powietrzu w Warszawie?

Co oczywiste, udana impreza plenerowa wymaga nie tylko pleneru. Potrzebne będzie dobrze wyposażone zaplecze gastronomiczne, a także miejsce na tzw. przypudrowanie nosa – łazienki. Jeśli masz takie życzenie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować wydarzenie w parku czy na innym terenie rekreacyjnym. Ma to jednak kilka wad, zwłaszcza gdy event trwa dłużej niż godzina czy dwie. Z tego powodu warto wybrać taką lokalizację, w której znajduje się wszystko, co potrzeba, aby ludzie bawili się do woli, do samego końca. Wciąż nie wiesz, gdzie zorganizować imprezę na powietrzu w Warszawie? Chyba znasz odpowiedź na to pytanie.

Na Placu Konesera odbyło się już niejedno szalone wydarzenie, które uczestnicy do dziś wspominają z uśmiechem. Do najważniejszych zalet terenu zalicza się nie tylko bliskość restauracji czy kawiarni oraz rozmiary pozwalające na rozstawienie namiotu np. z jedzeniem. Plac znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie Warszawy. Dzięki temu ani Ty, ani żaden z Twoich gości nie będzie miał problemu z powrotem do domu po zakończeniu zabawy, nawet jeśli uczestnicy opuszczą plac w późnych godzinach wieczornych.

Urodziny w plenerze na warszawskiej Pradze

Jak widać, Centrum Praskie Koneser to niezwykle istotny punkt na turystycznej oraz kulturalnej mapie Warszawy. Przykładowo, możesz przyjść tutaj latem z całą rodziną, aby wziąć udział w pikniku. Możesz przysłuchiwać się koncertom w grupie przyjaciół albo sprawdzić się jako organizator własnego eventu, który zachwyci gości. Urodziny, rocznica, spotkanie integracyjne bądź impreza tematyczna – wybór zależy wyłącznie od Ciebie.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację