Gdzie zorganizować 40 urodziny w Warszawie podpowiadamy

Gdy nieuchronnie mija czas i zbliżasz się do czterdziestki, łapiesz się na tym, że nucisz znane z dzieciństwa serialowe melodie. Skoro więc „40 lat minęło jak jeden dzień”, musisz zdecydować o tym, gdzie wyprawić 40. urodziny. Warszawa kusi zróżnicowaną ofertą znanych restauracji. Jednak te najbardziej klimatyczne znajdują się na Pradze. Podpowiadamy, gdzie zorganizować urodziny na Pradze w Warszawie.

Gdzie zorganizować 40 urodziny?

TEN dzień, czyli Twoje 40. urodziny to dla Ciebie, Twoich przyjaciół i bliskich doskonała okazja do świętowania. Jak zatem je zorganizować i gdzie? 40. urodziny, Warszawa i Centrum Praskie Koneser – oto idealna odpowiedź na to pytanie. Choć składa się na nią jedynie kilka słów, mieszczą w sobie wiele treści. Dlaczego? Ponieważ w Koneserze znajduje się kilkanaście wspaniałych restauracji. Każda z nich prezentuje nieszablonowe podejście do kuchni i może okazać się idealną knajpką na urodziny w Warszawie. Zarówno atmosfera Konesera, jak i wystrój mieszczących się w nim restauracji, kawiarni i barów tworzy niezapomniany klimat. Sprzyja on swobodnym spotkaniom towarzyskim. Możecie tu wspólnie odkrywać nowe smaki potraw i aromaty kawy lub sprawdzać moc wyszukanych alkoholi. Wśród licznych propozycji na pewno znajdzie się tu idealna knajpa na urodziny. Warszawa przyciąga najlepszych barmanów, baristów i szefów kuchni. Wielu z nich rozwija swoje talenty właśnie w Koneserze.

Wynajem sali na urodziny Warszawa

Zastanawiasz się nad tym, gdzie zorganizować 40. urodziny w Warszawie, skoro oferta Konesera jest tak bogata? Przemyśl to, jak chcesz spędzić ten dzień. Jeśli marzy Ci się podróż kulinarna, możecie wspólnie z gośćmi skorzystać z oferty restauracji serwujących dania z różnych stron świata. Jedną z nich jest Azia Concept oferująca kuchnię tajską, chińską oraz japońską. W Bombaj Masala czekają na Was dania indyjskie, a w Papa Diego skosztujecie meksykańskich specjałów. Jeśli wśród Twoich znajomych znajdują się smakosze owoców morza, prawdziwą ucztę oferuje Wam Boska Woda i Zagroda. Jej goście mogą dzielić się wybranymi daniami, by wspólnie odkrywać głębię ich smaku.

Restauracja na 40. Warszawa – w klimacie slow

Wśród propozycji Konesera znajdują się także te skierowane do osób troszczących się o kondycję naszej planety i dbających o własne zdrowie. Gdzie zorganizować 40. Urodziny w Warszawie? Polecamy nowoczesny Jucie Bar Frankie’s czy słynącą z wyśmienitej kuchni wegańskiej i wegetariańskiej Fraya Cafe & Deli. Ciekawie prezentuje się też kawiarenka Twórcze Caffe, będąca showroomem rzemiosła i upcyklingu. Zasmakujecie tutaj m.in. doskonałych deserów bez ulepszaczy i sztucznych dodatków. A skoro przeszliśmy już do słodkości, warto wspomnieć o wedlowskiej Pijalni Czekolady. W tej renomowanej kawiarni zasmakujesz wybornej goręcej czekolady i poczujesz się bardzo młodo. Czym jest 40 lat w porównaniu do ponad 150-letniej historii lokali sygnowanych nazwiskiem Wedla?

Knajpa na urodziny Warszawa

Wiele osób na 40. Urodziny szuka miejsca, gdzie goście będą mogli wznieść toast za jubilata wykwintnym trunkiem. Niezależnie od tego, jak potoczy się ten wieczór, Moxy Bar to miejsce na Pradze, w którym przez całą dobę czeka barman, gotowy przygotować wyszukanego drinka. Równie atrakcyjne trunki serwuje Bar ¾ zlokalizowany tuż obok Muzeum Polskiej Wódki. Koneserzy dobrego wina i grillowanych potraw mogą zaszyć się w Privet Room restauracji Koneser Grill, która prowadzi wynajem sali na urodziny. Warszawa stwarza wiele możliwości organizacji przyjęcia urodzinowego. Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa Centrum Praskiego Koneser w połączeniu z wysokiej jakości usługami gastronomicznymi jest gwarancją mile spędzonego czasu.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację