Praga to miejsce cieszące się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących ciekawej rozrywki oraz kultury. To przyjemna odmiana dla nierzadko zatłoczonego oraz dobrze znanego centrum Warszawy. Pełna nieoczywistych atrakcji i niewymuszonego uroku wprost zaprasza do odwiedzin. Przybywają tutaj osoby zarówno mieszkające w mieście, jak i poza jego granicami. Ale tutaj często pojawia się problem natury organizacyjnej. A mianowicie, gdzie zaparkować? Na szczęście mamy na nie odpowiedź.

Praga Północ – gdzie zaparkować, aby dotrzeć do najciekawszych atrakcji?

Odpowiedzią okazuje się Koneser. Przybywając do nas, możesz poczuć powiew historii oraz nowoczesności. Znajdziesz tutaj bary, kawiarnie oraz restauracje. Spędzisz tu romantyczny wieczór lub spotkasz się w sprawach biznesowych. W obu przypadku znalezienie właściwego miejsca do parkowania ma kluczowe znaczenie. Decydując się na odwiedziny Konesera, zyskujesz też wyjątkowy dostęp do kultury. Mieszczą się tu muzea oraz galerie sztuki. Możesz uczestniczyć w targach, koncertach, wystawach oraz spektaklach.

Wybierasz się po prostu na zakupy, poćwiczyć czy do kosmetyczki? I w tym wypadku warto mieć samochód „pod ręką”. W Koneserze to możliwe za sprawą bogatej oferty sklepów i usług. Prosto z ciężkimi torbami czy też od fryzjera dotrzesz na wygodny parking.

Praga Północ – gdzie zaparkować w dogodnej lokalizacji?

Aby w pełni oddać się ulubionym rozrywkom czy zrelaksować się podczas spotkania z przyjaciółmi, należy znaleźć pewne, bezpieczne miejsce parkingowe. Zatem, gdzie zaparkować na Pradze? Ponownie zachęcamy do parkowania na terenie Konesera. Dlaczego? To parking podziemny całodobowy. Łatwo do niego dotrzeć z wejścia z Pasażu Konesera. Z kolei w godzinach 22:00-7:00, aby trafić na parking należy skorzystać z windy 24 h na Placu Konesera, która mieści się przy Klubie Fitness ZDROFIT.

Zapewniamy bezpieczne, płatne miejsca do parkowania na Pradze Północ. Ale podkreślamy, że pierwsza godzina nic nie kosztuje! Opłata za każdą kolejną to 4 zł. Za tę kwotę masz pewność, że Twój samochód oczekuje na Ciebie w bezpiecznym miejscu. Z kolei osoby z niepełnosprawnością nie płacą za pierwsze 200 minut parkowania.

Podsumowując, gdzie zaparkować za darmo na Pradze? Przez 1 godzinę jest to możliwe na parkingu Konesera. Choć za kolejne godziny należy zapłacić, z pewnością się to opłaca. Wybierając nasz parking, zyskujesz dostęp do niezwykle ciekawego miejsca. Działa to również w drugą stronę – odwiedzając Konesera, nie musisz martwić się o parkowanie.