Gdzie zabrać chłopaka w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto wszystkich panów, zarówno tych dużych, jak i małych. Warto więc zabrać gdzieś ważnego w twoim życiu mężczyznę. W związku z tym zapewne zastanawiasz się, gdzie zabrać chłopaka na randkę. Warszawa jest idealnym miejscem do celebrowania święta, jakim jest Dzień Chłopaka. Przedstawiamy nasze najciekawsze propozycje – kulinarne, ale nie tylko – które zapewne uczynią ten dzień wyjątkowym.

Dzień Chłopaka 2022 – Warszawa i jej najlepsze atrakcje

Stolica to jedno z lepszych miast w Polsce do celebrowania różnego rodzaju świąt i specjalnych okazji. Ilość miejsc, w których można spędzić miło czas, skosztować pysznych potraw i napić się czegoś orzeźwiającego, jest tutaj o wiele większa niż w innych miastach, a ich oferta o wiele bardziej różnorodna i ciekawa. Jeśli zależy ci na dużym i zróżnicowanym wyborze restauracji, barów, kawiarni i nie tylko, wybierz warszawskiego Konesera! To idealne rozwiązanie problemu, gdzie zabrać chłopaka na Dzień Chłopaka.

Gdzie zabrać chłopaka na Dzień Chłopaka?

Nasze kulturalno-rozrywkowe centrum, znajdujące się na warszawskiej Pradze, jest idealnym miejscem do spędzania w nim nie tylko czasu wolnego, ale także celebrowania szczególnych okazji i świąt, takich jak Dzień Chłopaka 2022. Warszawa i znajdujący się w niej Koneser ma w ofercie wiele znakomitych restauracji, do których możesz zabrać chłopaka i zjeść z nim wyśmienitą kolację. Kuchnia azjatycka, indyjska, potrawy z grilla, a może owoce morza? Wszystko to znajdziesz w restauracjach, będących częścią centrum Konesera.

Nie samym jedzeniem chłopak żyje – bary na warszawskiej Pradze

Po pysznej kolacji warto wybrać się do jednego z wielu, czynnych do późnych godzin nocnych barów Konesera. Polecamy odwiedzić całodobowy bar Moxy, którego atmosfera i orzeźwiające napoje z pewnością umilą ten szczególny dla panów dzień. Za to w naszym 3/4 Koneser Bar przeżyjesz niezapomniane wrażenia, dzięki wystrojowi inspirowanemu dawnymi latami międzywojnia i przygotowywanymi przez barmanów autorskimi koktajlami i infuzjami alkoholowymi.

Gdzie zabrać chłopaka na urodziny?

Restauracja i bar wydają się dobrym pomysłem na Dzień Chłopaka, jednak być może za mało wyszukanym na szczególniejsze okazje, jak choćby urodziny. Niczym się nie martw, mamy kilka wyjątkowych propozycji. Jeśli twój chłopak jest prawdziwym koneserem i miłośnikiem alkoholi, możesz zabrać go do Muzeum Polskiej Wódki, które znajduje się w zabytkowym budynku po Zakładzie Rektyfikacji na terenie naszego centrum. Mamy coś także dla fanów komiksów – Galerię Ilustracji i Komiksu PolishComicArt.pl. Możesz w niej nabyć wyjątkowy rysunek lub ilustracje dla swojego chłopaka i uczynić dzień jego urodzin niezapomnianym.

Obowiązkowym przystankiem jest także Magic Mind Museum, które jest nie tylko nowoczesnym muzeum sztuki iluzji, ale także jedynym w Polsce teatrem iluzji. Za to jeśli twój wybranek jest pasjonatem sztuki, to z pewnością ucieszy go wizyta w jednym z naszych muzeów lub galerii. W Muzeum Sztuki Fantastycznej można podziwiać niewystawiane dotąd nigdzie indziej obraz, choćby Zdzisława Beksińskiego – jednego z najsłynniejszych polskich przedstawicieli surrealizmu.

Oferta naszego centrum kulturalno-rozrywkowego Koneser to idealne rozwiązanie problemu, gdzie zabrać chłopaka w Warszawie. Mamy nadzieję, że spędzony na celebrowaniu tego szczególnego dnia czas w przestrzeni Konesera będziecie miło i długo wspominać.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację