Gdzie pójść na integrację firmową w Warszawie

Imprezy firmowe służą budowaniu przyjacielskich relacji między współpracownikami, poprawie wydajności i efektywności zespołu, a także kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Nic zatem dziwnego, że firmy coraz chętniej organizują wyjścia dla pracowników. Duże znaczenie podczas organizacji eventu odgrywa wybór odpowiedniego lokalu. Sprawdź zatem, jakie miejsca na imprezy integracyjne w Warszawie są szczególnie polecane.

Wyjście integracyjne – Warszawa Azia Restaurants

Polecanym miejscem na kulinarno-biznesowej mapie stolicy, które świetnie nadaje się na imprezę firmową, jest restauracja Azia Restaurants zlokalizowana w Centrum Praskim Koneser. Lokal słynie ze specjałów kuchni Dalekiego Wschodu. Doświadczeni szefowie kuchni z najodleglejszych krajów Azji przygotowują dania według oryginalnych przepisów, wykorzystując najwyższej jakości składniki. Połączenie nowoczesnej kuchni azjatyckiej serwowanej na oryginalnej ceramice z Azji z pięknie zaaranżowanymi wnętrzami sprawia, że każdy gość może poczuć wyjątkowy klimat Dalekiego Wschodu. Wizyta w Azia Restaurants pozwala odbyć niezapomnianą podróż po smakach i aromatach Japonii, Chin i Tajlandii.

Restauracja zaprasza w swe progi nie tylko osoby prywatne, chcące spożyć smaczny i zdrowy posiłek, ale też gości biznesowych. To bowiem wyjątkowo komfortowe miejsce na prezentacje, szkolenia i spotkania z kontrahentami czy klientami. W lokalu mieszczącym się w centrum Koneser znajdują się dwie kameralne sale konferencyjne, które są idealne na spotkania służbowe lub prezentacje w mniejszych gronie. Dla gości biznesowych restauracja przegotowała specjalne menu z możliwością podania w pomieszczeniach konferencyjnych, co pozwala zachować kameralny charakter spotkania. To wszystko sprawia, że Azia Restaurant nadaje się znakomicie jako miejsce na rozmowy biznesowe albo wyjście integracyjne w Warszawie.

Impreza firmowa Warszawa Praga w Koneser Grill

W Centrum Praskim Koneser mieści się również Koneser Grill – wyjątkowe miejsce dla miłośników smacznego jedzenia, dań z grilla, dobrego wina i najwyższej jakości składników. Restauracja wyróżnia się otwartą kuchnią, w której doświadczeni kucharze pracują na żywym ogniu. Potrawy w lokalu bazują na klasycznych technikach opartych na wędzeniu, grillowaniu i dymie. Dania serwowane są w przyjaznej, domowej atmosferze, która sprzyja integracji.

Koneser Grill to polecane miejsce na imprezę integracyjną w Warszawie. Lokal dysponuje osobną salą na 20 osób do wynajęcia na spotkania biznesowe, wydarzenia i eventy firmowe. Private Room wyróżnia się wyjątkowym wystrojem i charakterystycznym klimatem. Odrestaurowane wnętrza dawnej Wytwórni Wódek Koneser zachowały oryginalne ściany z cegły, a także historyczne słupy żeliwne sprzed dekad. Niezwykły wystrój dodaje niebanalnego charakteru wnętrzom. Sprzyja również spotkaniom przy wspólnym stole. To w połączeniu ze znakomitą kuchnią i profesjonalną obsługą sprawia, że Koneser Grill nadaje się świetnie na spotkanie w celach zawodowych lub prywatnych.

Miejsca na imprezy integracyjne – Warszawa w Centrum Koneser

Jeśli potrzebujesz nowocześnie wyposażonej, dużej sali na zorganizowanie eventu, imprezy integracyjnej, prezentacji albo konferencji, polecanym wyborem jest również samo Centrum Praskie Koneser. W budynku znajduje się niemal 8000 m2 przestrzeni do wynajęcia. Przestronny Warsztat, industrialna Filtracja, nowoczesna Butelkownia oraz otwarty Plac Konesera spełniają najsurowsze wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń firmowych.

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację