Co robić jesienią w Warszawie – poznaj ofertę na jesień 2021

O ile latem królują festiwale, a podróże to codzienność wielu osób, o tyle jesień proponuje odmienne rozrywki. To czas, w którym często poszukujemy skupienia czy nawet natchnienia. Coraz chętniej ukrywamy się w budynkach, aby uciec przed niższą temperaturą. I doskonale się składa! Gdy na drzewach pojawiają się pierwsze pomarańczowe liście, w kulturze dzieje się coś zupełnie odmiennego. Z końcem lata następuje rozkwit wydarzeń w muzeach, teatrach i oczywiście w Centrum Praskim Koneser! Oto odpowiedź na pytanie, co robić jesienią 2021 w Warszawie!

Jesienne atrakcje – Warszawa dla miłośników sztuki

Gdzie pójść jesienią w Warszawie, aby zobaczyć najciekawsze, zaskakujące wystawy? Osoby kochające sztukę pod każdą postacią z pewnością usatysfakcjonuje wizyta w Centrum Praskim Koneser. Stale organizujemy wydarzenia i wystawy, gromadzimy też nowe eksponaty. W dużym stopniu skupiamy się na twórczej tradycji Pragi. To nasza lokalizacja, którą nieustannie doceniamy. Ale prezentujemy również dzieła artystów z całej Polski, a nawet świata. Do sław, których prace znajdują się w Centrum Praskim Koneser należy Banksy. Jeszcze na jesieni 2021 można podziwiać obszerny zbiór ponad 100 prac. Nie zapomnieliśmy również o polskich artystach. Przedstawiamy m.in. prace projektantki mody Ewy Minge oraz artystki Katarzyny Czajki. Wśród organizowanych przez nas wydarzeń jesienią w Warszawie pojawiają się wystawy plenerowe oraz takie o standardowej formule.

Nierzadko pokazujemy dzieła z prywatnych kolekcji. I to po raz pierwszy! Część z organizowanych wystaw odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Ponadto niezapomniane wrażenia gwarantuje Muzeum Polskiej Wódki znajdujące się na terenie Centrum. W końcu sztuka wytwarzania najpopularniejszego polskiego trunku również zasługuje na uwagę.

Jesień w Warszawie pod znakiem nowości

Obrazy, rzeźby oraz fotografia to ważna część organizowanych w Koneserze wystaw. Jednak staramy się rozszerzać ofertę kulturalną o inne, rozmaite wydarzenia związane ze sztuką. Nie inaczej będzie w tym roku. Zatem co robić jesienią w Warszawie? Z pewnością uczęszczać na pokazy filmowe, których w Koneserze nigdy nie brakuje. I w tym roku szykuje się wiele interesujących premier, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Zachęcamy do śledzenia naszych propozycji. Wspaniałym pomysłem na jesienną rozrywkę okazują się również spotkania z artystami.

Jesienne atrakcje – Warszawa w rytmie muzyki

Wśród jesiennych atrakcji w Koneserze nie mogło zabraknąć tych związanych z muzyką. Zarówno współczesną, jak i klasyczną. Zwłaszcza fanom poważnych brzmień jesień w Warszawie sporo obiecuje. Wobec tego, gdzie pójść jesienią w Warszawie? Oczywiście na Obiady Czwartkowe odbywające się w Centrum Praskim Koneser. Podczas ich trwania można bezpłatnie posłuchać cenionych utworów muzyki klasycznej. Każde ze spotkań koncentruje się wokół odmiennego tematu oraz instrumentu. Przygotowaliśmy również wydarzenie „Jesień z muzyką poważną” dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. W jego ramach ma miejsce Klub XVIII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego 2021.

Jesień 2021 w Warszawie oraz interesujące warsztaty i targi

Co robić jesienią w Warszawie, aby zdobyć nowe umiejętności? Oczywiście uczestniczyć w rozmaitych warsztatach. Jak łatwo się domyślić, odbywają się one w Centrum Praskim Koneser. To wydarzenia dla dorosłych i dzieci, które gwarantują świetną rozrywkę oraz przyczyniają się do nabywania wiedzy. Ciekawe wydarzenie to na przykład wydarzenie Przerób-My JESIEŃ 2021 planowane na koniec września. Spotkasz tam wielu rękodzielników i rzemieślników, którzy podzielą się kulisami swojej pracy oraz odpowiedzą na pytania czy wątpliwości uczestników.

Gdzie pójść jesienią w Warszawie? Do kawiarni i restauracji!

Jesień 2021 w Warszawie będzie porą roku, w której chętnie powrócimy do ulubionych obiektów gastronomicznych. W Koneserze ich nie brakuje! Na przykład Kawiarnia Pijalni Czekolady E. Wedel uraczy gości wyśmienitym napojami i ciastami, które rozjaśnią nawet deszczowy dzień. Coś pysznego do jedzenia? Proponujemy kuchnie z różnych zakątków świata, które dodadzą nieco egzotyki złotej polskiej jesieni. Jeśli chodzi o jesienne atrakcje Warszawa, a w szczególności Centrum Praskie Koneser ma sporo do zaoferowania!

Deweloperzy     BBI Development     Liebrecht & wooD
Aktualności     Restauracje     Bary     Kawiarnie     Dla dzieci     Festiwale     Pokazy filmowe     Spektakle teatralne     Targi     Warsztaty     Wystawy     Koncerty     Biura do wynajęcia     Powierzchnie eventowe     Blog
Copyright 2024 © KONESER. All Rights Reserved.

Download Koneser's Card

Take advantage of discounts, unique opportunities and stay up to date.

Download the App

Pobierz Kartę Konesera

Korzystaj ze zniżek, wyjątkowych okazji i bądź na bieżąco.

Pobierz aplikację