2019-10-03
 
Cloud Show Warsaw
 

Avalon by Devoteam zaprasza na CloudShow Warsaw!
Na rynku jest wiele wartościowych konferencji dotyczących transformacji cyfrowej. Dlaczego więc CloudShow?
Doświadczenie przy organizacji wydarzeń takich jak Women in Cloud oraz uczestniczenie w Google Cloud Summit zadecydowało o nowatorskiej formule CloudShow Warsaw — jak najwięcej praktycznych, wartościowych informacji opartych na rzeczywistych przykładach!

W konferencji wezmą udział uznani prelegenci — specjaliści Google z różnych obszarów, jak i inni eksperci, którzy zabiorą Was w inspirującą podróż!

Minimum teorii, maksimum praktyki
W pierwszej części CloudShow opowiemy o tym, jak firmy z różnych branż wykorzystują usługi Google Cloud jako podwaliny swojego sukcesu. Następnie, idąc krok dalej, pokażemy, jak analiza danych pomaga w budowaniu skutecznych kampanii marketingowych.
Wydarzenie zakończymy warsztatami strategiczno-biznesowymi — do dyspozycji będzie 5 sesji ściśle związanych z tematyką wydarzenia: transformacja cyfrowa, platforma klientocentryczna, uczenie maszynowe, strategia marketingowa oraz globalny kierunek rozwoju firmy.

Dołącz do nas 3 października 2019 w Campus Warsaw — kreatywnej przestrzeni Google for Startups, przy Placu Konesera 10 w Warszawie.

Avalon by Devoteam.

Wstęp wolny!

Zarejestruj się! -> LINK

Data:
3.10
Godzina:

8:30-13:30

Lokalizacja:
Google for Startups
Kontakt: