Strona główna>Astroteatr – warsztaty aktorskie

Astroteatr – warsztaty aktorskie dla osób dorosłych

Zapisy pod adresem: e.czerwinska@astroteatr.pl lub pod nr. Tel: 502 356 254
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – Lobby Moxy, godzina 20:00, soboty
Ideą proponowanych przeze mnie warsztatów jest wykorzystanie wiedzy astrologicznej w tworzeniu postaci, które pomogą jednocześnie uczestnikom zrozumieć samych siebie. Poszukamy tego, co uniwersalne w człowieku oraz tego, co nas od siebie odróżnia. Wszystko oczywiście w formie zabawy oraz improwizacji.  Za pomocą wędrówki planet przez 12 znaków zodiaku, pragnę uczestnikom warsztatów zaproponować pewien rodzaj samopoznania, wykorzystując techniki aktorskie, aby w ramach zabawy stworzyć wspólne dzieło, pewnego rodzaju współczesny moralitet EVERYMAN, który na zakończenie warsztatów zostanie pokazany rodzinom i znajomym uczestników. Uczestnicy grając planetę staną się personifikacją pewnych cech charakteru, które zmieniają się w zależności od wędrówki przez znaki zodiaku – planety wchodzą ze sobą w kontakt, jedne się lubią, inne nienawidzą, wchodzą w relacje, które są napięte, harmonijne lub obojętne. W trakcie warsztatów wykorzystując techniki improwizacji, będziemy wspólnie zapisywać dialogi, tworząc sztukę, która powinna stać się współczesnym moralitetem, czyli dziełem, posiadającym jak największy stopień uogólnienia i uniwersalne podejście do człowieka.
pozostałe wydarzenia

Szanowni Państwo,

bardzo chcielibyśmy ugościć wszystkich Państwa na wydarzeniach Artystycznej Jesieni. Jednak Państwa zdrowie, a także bezpieczeństwo naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Dlatego z wyjątkową starannością stosujemy się do obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Liczba uczestników podczas każdego wydarzenia jest ograniczona, a o wstępie decyduje kolejność przybycia. Jednocześnie nie ma możliwości rezerwacji miejsc dla znajomych czy bliskich poprzez osoby już obecne na wydarzeniu.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce i przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych, które obowiązują w strefie żółtej i na terenie Centrum Praskiego Koneser. Zasłanianie ust i nosa, utrzymywanie bezpiecznego dystansu oraz dezynfekcja rąk są obowiązkowe. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i życzymy udanej zabawy 😊

Centrum Praskie Koneser.

Wydarzenie na Facebook

Jesteśmy na Pradze

Koneser
Godziny otwarcia:

Plac Konesera – całą dobę
Parking podziemny – całą dobę
Restauracje i sklepy – zobacz tutaj
Sklepy i usługi – zobacz tutaj
Rozrywka i kultura – zobacz tutaj

Biuro Konesera:

Plac Konesera 2
03-736 Warszawa
+48 22 166 17 00

Udogodnienia: