JACK OF DIAMONDS Dbamy o wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Szkolimy ludzi biznesu. Doradzamy politykom, sportowcom i artystom. Pomagamy panom młodym olśnić przyszłą małżonkę w ich najważniejszym dniu. Ubieramy facetów, którzy mają ważniejsze rzeczy na głowie niż śledzenie modowych nowinek czy snucie się po galeriach handlowych. Szyjemy genialne garnitury i koszule na miarę. Wpadnij albo umów się na darmową konsultację przez naszą stronę jackofdiamonds.pl
 
 
24 maja zapraszamy na kolejny film z cyklu "Seanse ze sztuką w tle" w ramach piątkowych wieczorów filmowych w Muzeum Polskiej Wódki!   Tym razem przygotowaliśmy dla Was film "Frank".  Opis filmu:  📽 Michael Fassbender – po wielkich kreacjach we „Wstydzie”, „Bękartach wojny”, czy „Zniewolonym” – po raz pierwszy występuje w komediowej roli, która udowadnia jego niebywały talent i wszechstronność. Tym razem Fassbender wciela się w postać tytułowego Franka, charyzmatycznego lidera muzycznego zespołu. Każdy chciałby go bliżej poznać, jednak nie jest to takie proste. Frank chowa bowiem, zarówno przed fanami, jak i najbliższymi, twarz pod wielką maską, której nigdy nie zdejmuje. Co chce ukryć ten niezwykły człowiek i genialny muzyk? Czy komuś uda się odkryć jego tajemnicę i prawdziwe oblicze? Pewnego dnia Frank i jego zespół przyjeżdżają zagrać koncert w małym nadmorskim mieście, gdzie mieszka Jon (Domhall Gleeson). Ten trzydziestolatek ma śmiertelnie nudną pracę i wciąż mieszka z rodzicami, jednak nie pogodził się jeszcze z losem – w każdej wolnej chwili próbuje komponować piosenki i pielęgnuje marzenie o muzycznej karierze. 🎞 Szczęście uśmiecha się do niego w najmniej spodziewanym momencie, gdy na skutek przypadku Frank i jego szalona partnerka Clara (Maggie Gyllenhaal) proponują mu, by dołączył do ich zespołu. Warunek jest tylko jeden: Jon musi porzucić wszystko i zaszyć się z nimi na pustkowiu, by wspólnie nagrać najbardziej szalony i bezkompromisowy album w historii muzyki. Wygląda na to, że spełnienie marzeń chłopaka jest na wyciągnięcie ręki, ale nie przypuszcza on nawet jak ciężką walkę przyjdzie mu o nie stoczyć.    BILETY:  🎬 Bilety w cenie 20 złotych dostępne w Sklep Alembik (dodać link https://www.facebook.com/SklepAlembik/ ), który znajduje się w budynku Muzeum Polskiej Wódki.  🎥 Rezerwacje mailowe: kino@pvm.pl  lub pod numerem telefonu 513 289 260.   🎞 Szczegółowe informacje oraz regulamin: https://bit.ly/2K2VNvS 🥃🍹🍸 Na Gości Kina czekają niespodzianki – kupony rabatowe do Baru 3/4 (odać link https://www.facebook.com/bartrzyczwarte/ ) oraz do Sklep Alembik ( dodać link https://www.facebook.com/SklepAlembik/ )   Ilość miejsc ograniczona!    Kolejne seans w następny piątek:   31 maja, godz. 20.45 – 23.45  - "Szukając Vivian Maier" 
 
 
31 maja zapraszamy na już ostatni film "Szukając Vivien Maier" z cyklu projekcji filmowych "Ze sztuką w tle w ramach piątkowych wieczorów filmowych w Muzeum Polskiej Wódki!   Opis filmu:  📽 „Szukając Vivian Maier” to film pokazywany na festiwalach całego świata – od Toronto i Berlina, po Miami i Rio de Janeiro – przedstawiający niewiarygodną, ale prawdziwą historię życia Vivian Maier, wybitnie uzdolnionej, a zarazem bardzo tajemniczej kobiety, która skrywała przed światem swój wielki talent. Całe życie pracowała jako skromna niania, opiekując się dziećmi z zamożnych rodzin. Nikt nie zwracał uwagi na to, że każdego dnia, w każdej wolnej chwili, robiła setki zdjęć, których nigdy nikomu nie pokazała, a większości nawet nie wywołała. Nikt nie wiedział o jej życiowej pasji, dzięki której stała się znana na całym świecie. Kilka lat temu, zaraz po śmierci Maier, przypadkowo odkryto kontener, w którym przechowywała swoje prace. Znaleziono w nim ponad 100 000 negatywów zawierających zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział, a które wkrótce wywołały furorę na całym świecie. Maier z dnia na dzień została uznana za jedną z najważniejszych artystek XX wieku, a światowe galerie ustawiły się w kolejce, by pokazywać jej prace. 🎞 Kim była kobieta, która nikomu nie zdradziła swojej pasji? Czy zdawała sobie sprawę ze swojego talentu? Jaką skrywała tajemnicę?    BILETY:  🎬 Bilety w cenie 20 złotych dostępne w Sklep Alembik (dodać link https://www.facebook.com/SklepAlembik/ ), który znajduje się w budynku Muzeum Polskiej Wódki.  🎥 Rezerwacje mailowe: kino@pvm.pl  lub pod numerem telefonu 513 289 260.   🎞 Szczegółowe informacje oraz regulamin: https://bit.ly/2K2VNvS 🥃🍹🍸 Na Gości Kina czekają niespodzianki – kupony rabatowe do Baru 3/4 (odać link https://www.facebook.com/bartrzyczwarte/ ) oraz do Sklep Alembik ( dodać link https://www.facebook.com/SklepAlembik/ )   Ilość miejsc ograniczona! 
 
 

🤩 Warsztat: Voguing z Jakiem w hotelu Moxy Warsaw Praga, godz. 19:00 – 21:00   

  WJAZD: DARMOSZKA START: 30.05 | CZWARTEK | 19:00 Oszaleliśmy na punkcie Voguingu! Przyjdź i wymieć na warsztatach z Jakiem 💃🏻 Zajęcia poprowadzi Yevgeniy "Jake" Glazkov: wieloletni tancerz, który spróbował już prawie wszystkich stylów tanecznych. W voguingu pokochał to jak ekspresyjna jest ta technika taneczna.
 
 
💄🧖‍♀️🧖‍♂️🤩 Warsztat: Festiwalowy MAKE UP z Natashą w hotelu Moxy Warsaw Praga, godz. 19:30 – 21:30    WJAZD: DARMOSZKA START: 23.05 | CZWARTEK | 19:30 💄 Złap klimat Moxchella na warsztatach z festiwalowego makijażu z Natashą 🌺 Zapewniamy brokat i klej. Przynieś swoje kosmetyki i pędzle. 🤩
 
 
Zapraszamy każdego, kto ma ochotę spróbować tanga! 💃🕺 U nas każdy będzie mógł bardzo szybko nauczyć się podstaw pod okiem instruktorów Akademii Tanga Argentyńskiego! Każdy z wieczorów rozpoczynać będziemy nauką podstaw - o godzinie 19:00 - by następnie zanurzyć się w muzyce i atmosferze wieczoru wraz z innymi tańczącymi. Tango opiera się na improwizacji, zabawie, nie jest wymagający i pozwala cieszyć się chwilą. Tango jest tańcem towarzyskim, w pełnym tego słowa znaczeniu, dlatego zapraszamy wszystkich sąsiadów, przyjaciół i odwiedzających na wspólną zabawę! Kieliszek wina, rozmowy w pobliskich kawiarniach i restauracjach, delektowanie się muzyką - to już jest TANGO 🍷🎶 Startujemy już 16 maja od godziny 19:00, a następnie widzimy się w każdy czwartek o tej samej porze na placu Konesera! Wstęp wolny dla każdego!
 
 
Zapraszamy miłośników oraz posiadaczy amerykańskich motocykli i samochodów na pierwsze "Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji". Chcemy przybliżyć Wam wielkość i piękno tych maszyn oraz ich wyjątkowy dźwięk! 👉 Gdzie: Centrum Praskie Koneser 👉 Kiedy: 01 czerwca 2019 👉 Godz.: 12.00 - 22.00 Wstęp wolny! Imprezę poprowadzi najwierniejszy harleyowiec, aktor Marek Siudym. Harmonogram i atrakcje: 12.00 - Rozpoczęcie imprezy 16.00 - Parada motocykli 18.00 - 22:00 - Koncerty: 18.00 Graphotype 19.00 Red Colt 20.00 ERELES 21.00 Sixty'Sin Przygotowaliśmy dla Was całą masę atrakcji! Oto one: - wystawa motocykli customowych - wystawa klasycznych samochodów amerykańskich - zwiedzanie zakładów Koneser – 3 wejścia (13.00, 15.00, 17.00), limit wejść 25 na każdą godzinę, wejściówki na stoisku Jack’s Motorcycles - wystawcy z branży motoryzacyjnej i rękodzieła - Parada Motocykli – start z ulicy Ząbkowskiej - muzyka na żywo - konkursy (wśród nagród między innymi bilety na Motorcycles Show w Ptak Warsaw Expo 2020, zestawy gadżetów Jack’s Motorcycles, 2 nagrody główne - harley na weekend i wyprawa po Costa Blanca w Hiszpanii. - atrakcje dla dzieci  
 
 
Targ Rolny Konesera co sobotę! Z radością zapraszamy na Targ Rolny Konesera, który odbywać się będzie na terenie Centrum Praskiego Koneser, a dokładnie na placu Konesera. To pierwsze tego rodzaju miejsce po prawej stronie Wisły, z jedzeniem od sprawdzonych producentów, których znamy i którym ufamy. Chcemy stworzyć kuchnię prosto od człowieka, od prawdziwego rolnika. Bez pośredników. 🥚🧀🍞🥦🍅🍏🍐🍒🥕🥔 Tej wiosny na placu Konesera można będzie kupować warzywa, owoce, przetwory, ryby, sery i wędliny, miody, słodycze oraz produkty garmażeryjne bezpośrednio od ich wytwórców - rolników i producentów żywności regionalnej i tradycyjnej. Nie zabraknie warsztatów rękodzielniczych i atrakcji dla dzieci! 👧👦 Szukajcie na www.koneser.eu Od 11 maja do września, targ odbywać się będzie w soboty, w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy! Więcej informacji: www.koneser.eu/targ-rolny-konesera/ Kontakt: targ@sialababamak.pl
 
 
POLISH DESIGN to przestrzeń znajdująca się w Centrum Praskim Koneser, w której znajdziecie starannie wyselekcjonowane polskie marki. W swojej ofercie POLISH DESIGN proponuje modę oraz dodatki, ceramikę, grafiki i inne formy twórczości. To także przestrzeń organizująca cykliczne warsztaty oraz spotkania z projektantami i artystami łączącymi różne formy twórczości. Polish Design to przestrzeń przyjazna dla każdego, kochająca ludzi i …. przyjazna zwierzętom. Polish Design to przestrzeń zmieniająca się, otwarta i wspierająca, dla wszystkich. Polish Design to  3 strefy:
  • POLISH DESIGN OFF WEDDING – to przestrzeń, w której znajdują się polskie marki, tworzące unikalną destynację dla alternatywnej mody ślubnej. To również miejsce, w którym znajdziecie suknie wieczorowe  i okazjonalne, biżuterię oraz wyjątkowe dodatki. To pierwsze takie miejsce na mapie Warszawy, w którym  otrzymacie kompleksową usługę podczas tworzenia własnych kreacji na specjalne okazje. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Wam w przygotowaniu się do Twojego wielkiego wydarzenia, pomagając w wyborze wymarzonej sukni, dodatków, biżuterii, także przy florystki i fotografa. Zaplanowanie Twojego wyjątkowego wydarzenia może się odbyć również przy udziale Wedding Plannerki.
Ubieramy również mężczyzn, współpracując z zaprzyjaźnionymi markami i projektantami.
  • Polish Design PREMIUM – to miejsce, w ktorym znajdziecie wyjątkowe polskie marki, tworzące unikatowe projekty o wysokiej jakości. W ofercie Polish Design Premium znajdziecie wyselekcjonowaną odzież, akcesoria -torebki, bieliznę, biżuterię oraz . W tej strefie mniej znaczy więcej. Stawiamy na wysoki gatunek materiałów, wyjątkowe kolekcje, minimalistyczne wzornictwo oraz lokalną produkcję, wspierając się wzajemnie.
  • Polish Design COLORFUL – to przestrzeń w której moda mocno przenika się ze sztuką. To odważne kolory, wzory i konstrukcje. Artystyczne kolaboracje bez ograniczeń. To oferta dla wszystkich, dla Warszawy i turystów, dla zakupów zaplanowanych i impulsowych.
 
 
 
 
 
 
"Moda to to, co cztery razy do roku oferują ci projektanci. Styl to coś, co wybierasz sama”. – Lauren Hutton INSTAGRAM
 
 
 
AnOther DESIGN jest oficjalnym, polskim dystrybutorem oryginalnych mebli, oświetlenia oraz dodatków najlepszych skandynawskich (w przeważającej mierze duńskich), włoskich oraz innych europejskich producentów. Oferowane przez nas produkty cenione są przez architektów i koneserów dobrego designu na całym świecie. AnOther DESIGN to nie tylko sklep. Jesteśmy dumni, że oprócz sprzedaży, możemy także przekazywać swoim klientom swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu specyfikacji produktowej, architektury i dekoracji wnętrz oraz historii wzornictwa. Na tej stronie znajdziesz setki przedmiotów pieczołowicie opisanych przez naszych pracowników oraz liczne materiały dodatkowe tak, abyś mógł jak najlepiej poznać wybrany przez siebie produkt przed każdym zakupem. Podobnie odwiedzając nasze showroomy liczyć możesz na najbardziej profesjonalne doradztwo, by Twoje wnętrze było wyjątkowe tak, jak Ty. Codziennie pracujemy nad tym, by stawać się dla Ciebie jeszcze lepszymi. Więcej informacji: tutaj.
 
 
 
ANNA PURNA to prostota, minimalizm i nowoczesny indywidualizm. Siłą naszej marki jest równoważenie nowych i unikalnych projektów z ponadczasową klasyką. Funkcjonalość naszych produktów, wzorowa konstrukcja oraz znakomita jakość to rdzeń naszego portfolio. Napędzani przez innowacje, staramy się zachować zasadę uniwersalności oraz przystępności naszych kolekcji, jednocześnie wkraczając do nowych, ekscytujących obszarów w projektach marki. ANNA PURNA
 
 
Follow me to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, w którym oferujemy produkty, które skradły nasze serca: buty włoskich, francuskich i hiszpańskich producentów, torby wykonane z najlepszych jakości skór, piękne sukienki i wygodną odzież oraz biżuterię, która dopełni stylizacji. Wierzymy, że wizyta w Follow me to nie tylko zakupy, ale również czas krótkiej rozmowy o tym, co lubimy, co nam się podoba i czego potrzebują nasze Klientki. Więcej o kolekcji tutaj.
 
 
 

Otwarcie wkrótce!

 
 
 
 
 
Co powiecie na majowy weekend w rytmie slow? Zakupy u najlepszych projektantów, producentów i lokalnych twórców, a wieczorem na zabawę na placu Konesera i #NocMuzeów? Brzmi dobrze? Zapraszamy na Slow Weekend x Slow Festival. 11 edycja Slow Weekendu zobowiązuje! Tego lata łączymy dwudniowe targi polskich produktów z muzycznym festiwalem ulicy. SLOW WEEKEND (sobota - niedziela, 18-19 maja, Laboratorium w pasażu Konesera) najlepszą selekcję 350 wystawców tworzących w zgodzie z nurtem Slow. Starannie wybieramy marki, dzięki którym niezmiennie trzymamy się zasady #KupujLepszeProdukty  - projektanci mody: odzież, biżuteria, akcesoria  - artykuły dla dzieci: ubrania, zabawki, gry, książki - twórcy designu, mebli i artykułów wyposażenia domu  - producenci naturalnych kosmetyków - bezpłatne usługi kosmetyczne i relaksacyjne - targ spożywczo - kulinarny - targ płyt winylowych - warsztaty i prelekcje w rytmie slow SLOW FESTIVAL (sobota, 18 maja, plac Konesera) Pierwszy w Polsce festiwal łączący kultury street food i street music. Plac Konesera wypełni się kuchniami świata serwowanymi z najlepszych stołecznych food trucków. Punktem kulminacyjnym Slow Festivalu będzie przegląd zespołów ulicznych zaproszonych na ten wieczór z całej Polski. A ponadto - Slow Festival odbywa się w ramach Noc Muzeów 2019 w Warszawie. Będzie nieźle! 5 URODZINY GRUPY SLOW W ten majowy weekend Grupa Slow obchodzi swoje 5 urodziny. Uczcimy to huczną imprezą, a szczegóły zdradzimy już niebawem! *** Więcej informacji: www.slowweekend.pl Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nasz fanpage: www.facebook.com/JestemSlow Oraz Instagram: www.instagram.com/jestemslow #SlowWeekend #SlowFestival 
 
 
PROGRAM WYKŁADÓW I WARSZTATÓW MAJÓWKA Z ZIOŁAMI W WARSZAWIE 25-26 MAJA 2019, CENTRUM PRASKIE KONESER, PLAC KONESERA 3, WARSZAWA BEZPŁATNE WARSZTATY I KONKURSY DLA DZIECI - DZIEDZINIEC, CENTRUM PRASKIE KONESER SOBOTA 25.05 - DZIEDZINIEC - KONIECZNE ZAPISY - ZAJĘCIA BEZPŁATNE! Czas trwania każdego warsztatu ok 60 minut. Konieczne zapisy. 10.00 - 13.00 - Konkursy i zabawy zielarskie z animatorami - grupy do 30 osób 13.00 - 14.00. Warsztaty młodego zielarza – zajęcia dla dzieci z uprawy roślin leczniczych – grupa maksymalnie do 20 uczestników, w wieku od 5 do 12 lat -mgr inż. S. Barłoga, Gospodarstwo Ogrodnicze Napieralscy 14.00 - 16.00 - Konkursy i zabawy zielarskie z animatorami - grupy do 30 osób 16.00 - 17.00 Robimy herbatki owocowo – ziołowe – zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, grupa maksymalnie do 20 osób. NIEDZIELA 26.05 - DZIEDZINIEC - KONIECZNE ZAPISY - ZAJĘCIA BEZPŁATNE! Czas trwania każdego warsztatu ok 60 minut. Konieczne zapisy. 10.00 - 12.00 - Konkursy i zabawy zielarskie z animatorami - grupy do 30 osób 12.00 - 13.00 - Warsztaty młodego zielarza – rozpoznawanie ziół i roślin przyprawowych po zapachu i smaku – zajęcia dla dzieci w wieku 5do 12 lat, grupa maksymalnie 20 osób. 13.00 - 14.00 - Warsztaty młodego zielarza – zajęcia dla dzieci z uprawy roślin leczniczych – grupa maksymalnie do 20 uczestników, w wieku od 5 do 12 lat. 14.00 - 16.00 - Konkursy i zabawy zielarskie z animatorami - grupy do 30 osób 16.00 - 17.00 - Robimy herbatki owocowo – ziołowe – zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, grupa maksymalnie do 20 osób.     WYKŁADY: Sobota 25.05, godz. 9.00 - 18.00 - Hala Butelkownia BILET CAŁODZIENNY NA WSZYSTKIE WYKŁADY WRAZ Z WEJŚCIEM NA TARGI W CENIE – 50 ZŁ/OSOBA 9.00 - 10.00 W dobrej tradycji – Wina i soki lecznicze – mgr inż. B. Byczkiewicz 10.00 - 11.00 Zioła w chorobach onkologicznych – dr N. Sendkowska – Wysocka 11.00 - 12.00 Zioła w terapii chorób wątroby i trzustki – mgr A. Ciółkowski 12.00 - 13.00 Fitoterapia w medycynie estetycznej i anti – age - mgr H. Jurkowska 13.00 - 14.00 Konopie medyczne nowa szansa dla polskich pacjentów – prof. dr hab.n.med. W. Piekoszewski, dr J.Jawny 14.00 - 15.00 Bezpieczeństwo stosowania ziół u dzieci – mgr M. Stępniak 15.00 - 16.30 Kontrowersje w diagnostyce i leczeniu boreliozy oraz nowoczesne rozwiązania fitoterapii w boreliozie – Akademia Boreliozy 16.30 - 17.30 Zdrowie lub zgon – mordercze właściwości roślin – mgr inż. B. Byczkiewicz 17.30 - 18.30 Receptury zielarskie dla dzieci wg S. Korżawskiej – mgr A. Kaśków 18.30 - 19.00 Innowacyjne rozwiązania w opiece medycznej XXI w. - mgr. M. Kalewski 19.00 – 19.45 Zastosowanie terapii enzymatycznych w przewlekłych stanach zapalnych – dr mgr A. Pietrzak 19.45 - 21.00 - Moc słowa, dźwięków i ziół - zielarz S. Olszewski - wykład połączony z koncertem gongów na zakończenie pierwszego dnia wykładów Niedziela 26.05, godz. 9.00 - 18.00 - Butelkownia BILET CAŁODZIENNY NA WSZYSTKIE WYKŁADY WRAZ Z WEJŚCIEM NA TARGI W CENIE – 50 ZŁ/OSOBA 9.00 - 10.00 Zioła dla kobiet – dr K. Smoderek 10.00 - 11.00 Substancje bioaktywne w żywności jako element profilaktyki zdrowia i witalności – dietetyk mgr D. Molenda 11.00 - 12.00 - Niebezpieczeństwo stosowania nano produktów w fitoterapii. Czym to grozi? - mgr inż. R. Pawłowski 12.00 - 13.00 Ziołolecznictwo w ciąży, okresie karmienia i we wczesnym dzieciństwie – dr E. Kuchowicz 13.00 - 14.00 Cholesterol – fakty i mity, fitoterapia – mgr E. Ptak 14.00 - 15.00 Pierwsze kroki w aromaterapii –lic M. Pilecka 15.00 - 16.00 Związki roślinne w profilaktyce i terapii chorób oczu – mgr A. Bober 16.00 - 17.00 Interakcje ziół z lekami czyli jak bezpiecznie stosować roślinne preparaty lecznicze – mgr inż. B. Byczkiewicz 17.00 - 18.00 Dlaczego kiedyś jadano pokrzywę? - dr M. Angielczyk Dary Natury, Ziołowy Zakątek 18.00 - 18.45 Zastosowanie ozonoterapii w chorobach cywilizacyjnych XXI wieku - dr Sz. Grzywacz 18.45 - 19.30 Harmonia i równowaga w macierzyństwie i rodzinie. Zasady zdrowego stylu życia na co dzień – coach zdrowego stylu życia - mgr I.Stępniak
  1. PLAN WARSZTATÓW:
Sobota 25.05, godz. 9.00 - 18.00 - Hala Butelkownia KAŻDY WARSZTAT PŁATNY 30 ZŁ/OSOBA - KONIECZNE ZAPISY 9.00 - 10.00 Jak zrobić herbatkę funkcjonalną – mieszanki ziołowe na różne dolegliwości – grupa do 30 osób dorosłych. 10.00 - 11.00 Warsztaty z hodowli i uprawy roślin leczniczych i przyprawowych – zajęcia dla osób dorosłych, grupa maksymalnie do 30 osób - mgr inż.S. Barłoga, Gospodarstwo Ogrodnicze Napieralscy 11.00 - 12.00 Herbatki ziołowe z ziół świeżych – jak komponować aromatyczną herbatkę z otaczających nas roślin leczniczych – zajęcia dla dorosłych, grupa maksymalnie do 30 osób - mgr inż. S. Barłoga, Gospodarstwo Ogrodnicze Napieralscy 12.00 - 13.00 Herbatki funkcjonalne firmy Natura Wita – jak komponować aromatyczne napary owocowo-ziołowe. 13.00 - 14.00 Jak zrobić domową apteczkę ziołową – przygotowujemy maści, kremy, proszki, napary – dr N. Sendkowska - Wysocka. 14.00 - 15.00 Warsztaty mydlarskie J.Szczepańska -Rożek 15.00 - 16.00 Warsztaty z kiszenia i fermentacji - N. Dąbrowska 17.30 - 18.30 Zioła w kuchni – rośliny lecznicze w przyprawach, sosach, octach - mgr farm M. Stępniak. WARSZTAT BIO-KOSMETYCZNY - FAKULTETY 90 MINUT - PROWADZONY PRZEZ WSPÓŁAUTORKI MARKI KOSMETYKI DLA WARSZTAT PŁATNY 110 ZŁ/OSOBA - GRUPA DO 30 OSÓB, KONIECZNE ZAPISY SOBOTA 25.05, GODZ. 16.00 - 17.30, BUTELKOWNIA Podczas tego warsztatu uczestnicy skomponują pakiet kosmetyków naturalnych na bazie ziół: - ocet ziołowy do płukania włosów - ziołowy płyn do mycia twarzy bez żadnych chemicznych środków myjących - same zioła, a będzie nawet usuwał makijaż wodoodporny - krem do twarzy - stworzony do indywidualnych potrzeb skóry - każda z uczestniczek otrzymuje swoje pudełeczko kremu z dobranymi substancjami aktywnymi według swoich potrzeb i wymagań swojej cery. - jadalny balsam do ust Zajęcia prowadzone przez znane propagatorki zielarstwa i kosmetyki naturalnej, częste bywalczynie programów telewizyjnych TVP i TVN - Marta Remplewicz oraz Zofia Marciniak. Od 15 lat związane z tworzeniem ziołowych produktów kosmetycznych marki DLA.   Niedziela 26.05, godz. 9.00 - 18.00 -  Butelkownia KAŻDY WARSZTAT PŁATNY 30 ZŁ/OSOBA - KONIECZNE ZAPISY 9.00 - 10.00 Apiterapia czyli wykorzystanie w domowej apteczce preparatów na bazie produktów pszczelich – mgr A. Kaśków 10.00 - 11.00 Natura Wita – jak zrobić napar owocowo-ziołowy dla zdrowia i urody. 11.00 - 12.30 Wykorzystanie żywokostu lekarskiego w terapiach leczenia urazów tępych - lic. B. Szmigielska 12.30 - 13.30 Hydrolaty ziołowe – przygotowanie i zastosowanie w domowej pielęgnacji – mgr B. Byrka Lewandowska, Danowiec. 13.30 - 15.00 Ziołowe oczyszczanie na wiosnę – stwórz własną mieszankę ziołową – mgr R. Stono - Ciółkowska. 15.00 - 16.30 Warsztaty z hodowli i uprawy roślin leczniczych i przyprawowych – zajęcia dla osób dorosłych, grupa maksymalnie do 30 osób - mgr inż. S. Barłoga, Gospodarstwo Ogrodnicze Napieralscy 16.30 - 17.30 Mieszanki zapachowe z suszu ziołowego do aromatyzowania szaf, pomieszczeń – grupa do 30 osób.   KONSULTACJE ZIELARSKIE: KONSULTACJE ZIELARSKIE: SOBOTA - NIEDZIELA - BUTELKOWNIA, GODZ. 11.00 – 17.00 Zielarze, fitoterapeuci i dietetycy – do dyspozycji, bez konieczności wcześniejszych zapisów – koszt konsultacji ustalany indywidualnie.   KOSZT UCZESTNICTWA: zajęcia dla dzieci i targi na świeżym powietrzu/dziedziniec – BEZPŁATNE J bilet targowy hala - 10 zł cały dzień wykładowy wraz z wejściem na targi - 50 zł każdy warsztat (do wyboru) - 30 zł warsztat bio-kosmetyczny - 110 zł   NR KONTA DO WPŁAT: Instytut Zielarstwa s.c. mBank, nr konta: 41 1140 2004 0000 3702 7648 2844 w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz wybrane aktywności.   ZAPISY i ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA oraz DODATKOWE INFORMACJE: tel: 729 15 15 00 lub 660 911 880 mail: zielarskamajowka@poczta.fm  
 
 
TWOJA STREFA DOBREGO DESIGNU  Salon DobryDesign.pl to obowiązkowy punkt na Twojej mapie przestrzeni z dobrym designem. Zlokalizowany w samym sercu warszawskiej Pragi, w Centrum Praskim Koneser na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek, doskonale wpisuje się w klimat miejsca i stanowi kreatywną przestrzeń wypełnioną tylko dobrym designem. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają designerskich mebli, gustownych dodatków, niebanalnych lamp. Wszystkich tych, którzy pragną nadać swojemu wnętrzu indywidualny charakter i nie boją się niesztampowych rozwiązań. Fanów pięknych przedmiotów i niecodziennych aranżacji. Tych, którzy potrafią na design spojrzeć również z przymrużeniem oka i … zaprosić do siebie betonową muchę ;)   Przestrzeń naszego showroomu została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej  wyeksponować meble, podkreślić ich piękno, zaakcentować walory.  Na powierzchni 120 m2 znajdują się wybrane przez nas meble takich marek, jak InspiriumMaduu Studio, Nordic Line, J-Line.  Oprócz oczywistej funkcji ekspozycji wyselekcjonowanych przez nas kolekcji mebli i dodatków, salon DobryDesign.pl to także designerska przestrzeń idealna do twórczej pracy dla architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, architektów freelancer’ów, projektantów i stylistów wnętrz, scenografów poszukujących oryginalnych mebli i dodatków.   www.dobrydesign.pl
 
 
This is it! to miejsce łączące modę, sztukę oraz design.  W strefie casual, business i art znajdziecie takie marki jak:   MB Marta Banaszek, Polanka, LoffeGóralove, Kamila Zielińska, Konstantin Miro, Kamy made in Krakow, Ewa Wajnert (torby), Valentovich (buty), Caroline Abram (okulary i akcesoria) Paulina Gasiun Sacred Symbols (biżuteria), Spark Bijoux (biżuteria), La Dame (kapelusze), La Sombrerería (kapelusze),Tie Art. i Spark Lamp (lampy).     Projektanci, którzy współtworzą naszą przestrzeń cechuje precyzyjny krój i wykonanie, doskonała jakość i oryginalność wzorów.   Jednym z naszych atutów jest możliwość skorzystania na miejscu z porady profesjonalnej stylistki, która pomoże dobrać fason ubrań i ich kolorystykę, umówi się na zakupy lub porozmawia o najnowszych trendach.   
 
 
 
SaintBy to założona w 2018 roku przez Annę Baj marka ubrań dla kobiet. Jej projekty wyróżniają niestandardowe kroje - wychodzące poza schematy mody minimalistycznej - oraz najwyższej jakości materiały, m.in. szlachetny jedwab, który jest flagową tkaniną marki. Ubrania szyte są w Polsce przez lokalne pracownie. Kobieta nosząca SaintBy jest zmysłowa, ale też dziewczęca, pewna siebie i swojego stylu. Bawiąca się modą i lubiąca niestandardowe połączenia.
 
 
 
 
 
HOP-CHOP BarberShop jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego z odwołaniem się do doświadczonych, utalentowanych pracowników w środowisku old schoolowego barbershopu o wysokiej pasji i energii. Barberzy HOP-CHOP pokazują swoją indywidualność w strzyżeniu oraz stylizacji fryzur. W HOP-CHOP BarberShop nasze podejście jest proste - zapewniamy naszym Gościom prostą listę usług wysokiej jakości. W każdym z naszych lokali można szybko i dokładnie ostrzyc włosy, nadać kształtu brodzie i poddać się goleniu brzytwą wraz z okładami gorącym ręcznikiem. W naszych salonach nie ma nic zbędnego - po prostu oferujemy doskonałe wykonanie usługi, które nie potrwa więcej czasu niż określono w rezerwacji, więc można dokładnie zaplanować swój dzień. Dostępny zapis online www.hopchop.pl/rezerwuj-termin lub aplikacja mobilna HOP-CHOP Rezerwacje dostępna na GooglePlay i AppStore) pozbawi niespodzianek i oczekiwania - zawsze wiesz o której godzinie wyjdziesz. Ojcowie mogą zabrać swoich synów, aby pokazać, jak i gdzie prawdziwi mężczyźni dbają o fryzurę, w tym celu mamy specjalną usługę - strzyżenia dla ojca i syna w promocyjnej cenie. Odwiedź HOP-CHOP BarberShop w Centrum Praskim Koneser, Zapraszamy!
 
 
JACK OF DIAMONDS Dbamy o wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Szkolimy ludzi biznesu. Doradzamy politykom, sportowcom i artystom. Pomagamy panom młodym olśnić przyszłą małżonkę w ich najważniejszym dniu. Ubieramy facetów, którzy mają ważniejsze rzeczy na głowie niż śledzenie modowych nowinek czy snucie się po galeriach handlowych. Szyjemy genialne garnitury i koszule na miarę. Wpadnij albo umów się na darmową konsultację przez naszą stronę jackofdiamonds.pl
 
 
Najbardziej urocza i subtelna biżuteria dla wyjątkowych ludzi, pełnych inspiracji, miłości i pasji. Z przyjemnością i dla przyjemności tworzyliśmy oryginalną biżuterię, która sprawi Wam radość i pozytywnie uniesie. Każdy z proponowanych przez nas symboli niesie specjalne przesłanie: serce - miłość skrzydła anioła - bezpieczeństwo gwiazdka - bliskość nieskończoność - wiara we własne możliwości równowaga - spokój karma - dobro make a wish - nasze małe marzenia:) Poczuj miętę! Ciesz się życiem i daj się rozpieścić :)
 
 
 
Świeże warzywa i zioła z okolicznych pól, najlepsze mięso od lokalnych hodowców przygotowane na miejscu tuż przed podaniem i doprawione według oryginalnej meksykańskiej receptury – taka jest właśnie kuchnia Papa Diego. Wyraziste i różnorodne smaki, zaskakujące kompozycje podawane w czterech odsłonach: popularnego taco, sycącego burrito, pysznej quesalilli z ciągnącym się serem i modnym burrito bowl w wersji fit. Zapraszamy do Świeżego Meksyku! https://www.papadiego.pl/ Facebook
 
 
Nadchodzą Van Dogi gourmet - z kiełbaskami robionymi według autorskich receptur lokalnych masarzy, w chrupkiej van bułce, mnóstwem nietypowych dodatków i oryginalnych sosów, Van Frytami podawanymi na wiele zdumiewających sposobów oraz totalnie odjechanymi freak-shake’ami. Van Dog to receptury inspirowane kuchnią całego świata, ale także tradycyjnymi polskimi smakami i lokalnymi produktami. W menu znajdziemy m.in.: Van Mac&Cheese z makaronem, sosem serowym, grillowaną papryką i chrupiącym bekonem, Van Tango z argenyńskim sosem chimichuri, granatem, grillowanymi warzywami i prażonymi pestkami migdałów. Miłośników smaków orientalnych zadowoli Van Dog z azjatyckimi ogórkami, duszonym porem i ketchupem mango. Dla wegan przygotowano bez-dogi z tofu i kolorowego Van Carrota z fioletową, pomarańczową i żółtą marchwią pieczoną z czosnkiem i tymiankiem. Facebook
 
 
* Indyjskie Śniadania- Mumbai Nasta Pon- piątek godz. 9.00-12.00 * Weekendowy Brunch Sobota- Niedziela 10.00-14.00 * Codziennie inny lunch mięsny i wegetariański 12.00-16.00 * Indyjskie przekąski w wersji Tapas * Dania z pieca tandoor * Kucharze z Indii WWW FB
 
 
 
BRWI TO DOPIERO POCZĄTEK… Eyebar to styl życia, połączenie najlepszych usług z profesjonalnym serwisem. Eyebar, pierwsza w Polsce sieć salonów profesjonalnej stylizacji brwi metodą Eyebar System, która znana jest od ponad 3 lat. Od połowy marca Eyebar jest dostępny w Koneserze, abyście mogły doświadczyć niesamowitych urodowych przeżyć w kontakcie z naszą marką. Eyebar to nie jest salon piękności, to nietypowy koncept beauty, gdzie rytm zabieganych kobiet spotyka się z pyszną kawą i niedostępną do tej pory w Polsce usługą – stylizacji brwi. To tu zatrudniani są najlepsi fachowcy z całej Polski, szkoleni miesiącami, aby tworzyć naturalne i dopasowane brwi do typu urody naszych Klientek. Brwi to dopiero początek, menu usług Eyebar to również: - idealne makijaże, - niepowtarzalne fryzury, - autorskie paznokcie, - naturalne stylizacje rzęs, - gimnastyka twarzy. Co tworzy markę Eyebar, oprócz fantastycznych usług? Niezliczona ilość Klientek również z pierwszych stron gazet, szczęśliwych z przemian oraz historie, które powstają z Eyebar. Zarezerwuj swoją wizytę na eyebar.pl i odbierz rabat – 30% na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty w salonie!
 
 
 
Salon Grill Plus Home powstał 12 lat temu z myślą o Klientach kochających obcowanie z pięknymi przedmiotami w kuchni, jadalni, salonie i w ogrodzie. Miłośnikom włoskiego designu przedstawiamy największą w Polsce ekspozycję luksusowego AGD i kuchennych akcesoriów Bugatti. Wielbicielom noży zaserwujemy dużą ilością ostrzy japońskich. W naszych gablotach znajdują się wyjątkowe dzieła sztuki wykonane przez Mistrza Takeshi Saji, jak również inne japońskie marki Tajiro, Nagomi, Global cenione przez wielu kucharzy. Koneserów mocnych trunków oszołomimy wyborem ekskluzywnych gadżetów do wina, szampana i drinków francuskiej marki L'atelier Du Vin i hiszpańskiej marki Vin Bouquet. Fanatyków grillowania będziemy kusić kolejny sezon grillami gazowymi, węglowymi, elektrycznymi i rożnymi nowinkami z tej dziedziny. To tylko przedsmak tego co Was czeka. Przychodząc do nas koniecznie pytajcie, bo bardzo lubimy rozmowy o naszych produktach. Pamiętajcie jesteśmy tu dla Was.
 
 
PaperConcept to więcej niż sklep - to świat pełen pasji i inspiracji. Znajdziesz tu ogromny wybór papierów ozdobnych, kopert oraz produktów kreatywnych. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w takich dziedzinach rękodzieła jak scrapbooking, cardmaking, decoupage, mixed-media, home decor i wielu innych. Czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero budzi się w Tobie chęć tworzenia, zapraszamy! Wejdź, zainspiruj się i zostań z nami na dłużej.
 
 
Oddział ING w warszawskim Koneserze jest pierwszym w Polsce o nowej wizualizacji. Wyróżnia się kawiarnianym wystrojem, z wygodną i swobodną przestrzenią zachęcającą do rozmów o finansach opartej na nowoczesnych rozwiązaniach. Na klientów czekają stanowiska internetowe, miejsca spotkań oraz dwa urządzenia ING z funkcją bankomatu i wpłatomatu. Specjaliści w oddziale obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.
 
 
Koneser wraz z Adventure Warsaw zapraszają na rodzinną grę miejską po terenie dawnej fabryki Wódki „Koneser” oraz okolicach. Będziecie mieli okazję odkryć ciekawostki Starej Pragi wraz z jej historiami, lokalnym klimatem oraz nową twarz Konesera. Zobaczycie, co zostało z dawnej fabryki oraz jak wygląda ona dzisiaj. Udział w grze jest darmowy. Wystarczy zebrać się w kilka osób, stworzyć drużynę i przyjść do punktu informacyjnego w pasażu Centrum Praskiego Koneser (http://koneser.eu/plan-konesera/# – PUNKT INFO), pobrać kartę gry i kierować się wskazówkami, a na koniec odebrać nagrodę! Do gry przystąpić będzie można we wszystkie dni handlowe.
 
 
 
Sklep Alembik jest zlokalizowany przy Muzeum Polskiej Wódki, w zabytkowym budynku Zakładu Rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser. Niegdyś, na powierzchni 50 tys. m2, pomiędzy ulicą Ząbkowską Nieporęcką, Białostocką i Markowską, wznosił się kompleks neogotyckich budynków w których mieściła się Warszawska Wytwórnia Wódek „Koneser”. To właśnie tutaj rozlewano flagowe marki polskich wódek jak Luksusowa i Wyborowa. Dziś sklep Alembik oferuje bogaty wybór produktów, od prestiżowego portfolio whisky, koniaków czy szampanów, przez rumy giny, aż do wspomnianych wcześniej polskich wódek i nie tylko. Zapraszamy do tego wyjątkowego miejsca, które w dawnych murach kryje bogactwo prestiżowych trunków. Dysponujemy również kameralną przestrzenią dedykowaną prywatnym zakupom czy ekskluzywnym degustacjom.
 
 
W Punkcie Informacji Turystycznej można zaopatrzyć się w przewodniki po Warszawie, plany miasta, albumy i informatory. Ale to nie jedyne na co mogą liczyć korzystający z nich turyści. Czeka na nich również informacja o odbywających się w mieście wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy targowych. W Punkach Informacji Turystycznej prowadzonych na zlecenie UM Warszawy można skorzystać także z rezerwacji miejsc hotelowych czy zarezerwować przewodnika.
 
 
MUSCAT to rewolucja na rynku okularów. Wspieramy Twój styl ponadczasową formą i ponadprzeciętną jakością. Dla Twojej wygody skróciliśmy ścieżkę dystrybucji oprawek i dzięki temu obniżyliśmy koszty. Za 350zł otrzymujesz wysokiej klasy oprawki wraz ze szkłami zawierającymi filtry UV, antyrefleks i powłokę zapobiegającą zarysowaniom. W tym roku marka współpracuje z najgorętszym duetem polskiej sceny modowej, czego efektem jest wyjątkowa, limitowana kolekcja  MUSCAT x Paprocki&Brzozowski. Strona www.muscat.pl.
 
 
Jesteśmy niezależnym brandem odzieżowym. Stawiamy na jakość materiałów, wykończenia i różnorodność wzorów. Wierzymy przy tym, że dobra odzież nie musi być droga, dlatego staramy się utrzymać jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Chcemy aby każda kobieta znalazła u nas coś dla siebie i właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz wygodną odzież z dzianiny, w tym dresówki, jeans, druki, spódniczki tiulowe i szyfonowe, sukienki z tkanin, koszule, a także pikowane kurtki, swetry i płaszcze wełniane. Po prostu: free fashion
 
 
POLISH DESIGN to przestrzeń znajdująca się w Centrum Praskim Koneser, w której znajdziecie starannie wyselekcjonowane polskie marki. W swojej ofercie POLISH DESIGN proponuje modę oraz dodatki, ceramikę, grafiki i inne formy twórczości. To także przestrzeń organizująca cykliczne warsztaty oraz spotkania z projektantami i artystami łączącymi różne formy twórczości. Polish Design to przestrzeń przyjazna dla każdego, kochająca ludzi i …. przyjazna zwierzętom. Polish Design to przestrzeń zmieniająca się, otwarta i wspierająca, dla wszystkich. Polish Design to  3 strefy:
  • POLISH DESIGN OFF WEDDING – to przestrzeń, w której znajdują się polskie marki, tworzące unikalną destynację dla alternatywnej mody ślubnej. To również miejsce, w którym znajdziecie suknie wieczorowe  i okazjonalne, biżuterię oraz wyjątkowe dodatki. To pierwsze takie miejsce na mapie Warszawy, w którym  otrzymacie kompleksową usługę podczas tworzenia własnych kreacji na specjalne okazje. Nasz wykwalifikowany personel pomoże Wam w przygotowaniu się do Twojego wielkiego wydarzenia, pomagając w wyborze wymarzonej sukni, dodatków, biżuterii, także przy florystki i fotografa. Zaplanowanie Twojego wyjątkowego wydarzenia może się odbyć również przy udziale Wedding Plannerki.
Ubieramy również mężczyzn, współpracując z zaprzyjaźnionymi markami i projektantami.
  • Polish Design PREMIUM – to miejsce, w ktorym znajdziecie wyjątkowe polskie marki, tworzące unikatowe projekty o wysokiej jakości. W ofercie Polish Design Premium znajdziecie wyselekcjonowaną odzież, akcesoria -torebki, bieliznę, biżuterię oraz . W tej strefie mniej znaczy więcej. Stawiamy na wysoki gatunek materiałów, wyjątkowe kolekcje, minimalistyczne wzornictwo oraz lokalną produkcję, wspierając się wzajemnie.
  • Polish Design COLORFUL – to przestrzeń w której moda mocno przenika się ze sztuką. To odważne kolory, wzory i konstrukcje. Artystyczne kolaboracje bez ograniczeń. To oferta dla wszystkich, dla Warszawy i turystów, dla zakupów zaplanowanych i impulsowych.
 
 
Zielona łodyga to kwiaciarnia inna niż wszystkie, bardziej zielona. Oprócz kwiatów ciętych, bukietów, wiązanek, dekoracji świątecznych, oferujemy ogromny wybór roślin doniczkowych. Zapraszamy wszystkich miłośników urban jungle!
 
 
Szyta na miarę moda męska. Facebook  
 
 
The s:HEirt to połączenie estetyki i funkcjonalności. To wybór świadomych konsumentów. Limitowane wzory gwarantują niepowtarzalność. Szeroki asortyment, różnorodna kolorystyka, nieformalny, ale nadal elegancki styl to cechy marki s:HEirt. Kolekcja gwarantuje indywidualizm, ciekawą formę i jakość. Minimalistyczne formy są ponadczasowe, klasyka z nutką ekstrawagancji, nigdy nie wychodzi z mody. Co pozwala cieszyć się naszymi rzeczami przez wiele sezonów.
 
 
Anna Drabczyńska – projektantka mody i jednocześnie stylistka, tworzy na co dzień w swoim atelier Studio Mody Fabryka Jakości, mieszczące się na bielskiej starówce. Jej kolekcje można zobaczyć między innymi podczas edycji Warsaw Fashion Week , Fashion Philosophy – Fashion Week w Łodzi, Fashion Meeting we Wrocławiu czy Neo Fashion Jamboree w Bielsku-Białej. Ubiera kobiety i mężczyzn z całej Polski, ale też z Berlina czy Londynu. Znakiem rozpoznawczym projektantki jest łączenie klasyki i sportu, a także prostota kroju, bardzo dobra jakość tkanin i zabawa dodatkami, które sprawiają, że mając jedną rzecz i odpowiednio ją zestawiając, możemy wykorzystać na wiele okazji. ANNA DRABCZYŃSKA
 
 
Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski. Oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze. Strona www.swiatksiazki.pl
 
 
Poza bogatą ofertą tytułów prasy krajowej i zagranicznej, sklepy Inmedio oferują również swoim klientom książki, artykuły tytoniowe, słodycze, napoje, artykuły serwisowe (baterie, kosmetyki) oraz w wybranych placówkach usługi typu – płatności rachunków, usługi kurierskie.
 
 
Nowo otwarta profesjonalna Pralnia Lagoon w Centrum Praskim Koneser zaufała lagoon® - jest to Zielone SPA dla Twoich Ubrań ! lagoon ® to system prania wodnego opartego na małej ilości detergentów i środków pralniczych. Najnowszy system dozowania powoduje, że są stosowane one w minimalnych ilościach, a więc mniej chemii na „ubraniach” -mniej chemii to zdrowie dla Ciebie. Wraz z lagoon® pomagamy chronić środowisko. W procesie czyszczenia nie stosuje się rozpuszczalników, a użyte detergenty są biodegradowalne . lagoon® czyści Twoją garderobę , równocześnie dbając o przyrodę. lagoon® bezpiecznie czyści każdy rodzaj garderoby oraz włókien łącznie z najdelikatniejszym jedwabiem, kaszmirem oraz czystą wełną . Specjalne syntetyczne włókna takie jak Lycra oraz Gore-tex a także skóra, mogą być bezpiecznie czyszczone w lagoon® Garderoba wyczyszczona w lagoon®pachnie świeżością, a jej kolory są bardziej żywe. Twoje ubrania będą miękkie w dotyku oraz odmłodzone. Używany system Wet Cleaning by Electrolux - jest certyfikowanym systemem przez Woolmark Company. www: www.pralniakoneser.pl
 
 
Sieć Biedronka to starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi.
 
 
Bar ¾ to wyjątkowy bar koktajlowy, ukryty w budynku Muzeum Polskiej Wódki. Na trzecim piętrze muzeum, można na chwilę przenieść się do wspaniałych czasów międzywojnia i raczyć się koktajlem w niezwykłym otoczeniu. Uzdolnieni barmani sprawią że relaks przy drinku, stanie się naprawdę unikatowym przeżyciem.
 
 
Frankie’s to koncept pochodzący ze Skandynawii, który skupia się przede wszystkim na zdrowym stylu życia. Naszą specjalnością są głównie soki oraz koktajle owocowe, w menu znaleźć można około 25 rodzai. To tak zwany Juice Bar, sokarnia charakteryzująca się miejskim, nowoczesnym designem. W menu, poza tradycyjnymi świeżo blendowanymi sokami owocowymi można znaleźć koktajle z super foods, shake’i proteinowe dużą popularnością cieszą się również świeżo przygotowywane sałatki oraz kanapki na ciepło. Frankie’s to miejsce  dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność, zarówno na spotkania z przyjaciółmi, rodziną bądź spotkania biznesowe.
 
 
Kulinarne doświadczenie, kreatywność  i fascynacja nowoczesną kuchnią polską  skłoniły nas do stworzenia restauracji Ferment Praski w duchu neo bistro. Będziemy bazować na polskich produktach sezonowych i połączymy je ze smakami oraz technikami gotowania z różnych zakątków świata, tworząc formułę „twist”. Lokalizacja restauracji Ferment Praski nie jest przypadkowa – Koneser, podobnie jak nasza kuchnia, nada nowego blasku Pradze, łącząc nowoczesność z lokalnym klimatem dzielnicy. Do zobaczenia ;) www.fermentpraski.pl
 
 
WuWu to unikatowe miejsce dla koneserów polskich smaków i trunków, dla ludzi z pasją do rytuałów, tradycji i historii. Skupiamy ludzi kreatywnych, ambitnych i szalonych, wychodzących poza schematy, zarówno w kuchni, jak i w życiu. Zanurzamy gości w świecie wódki i przekąski, ale nie pozwalamy się w nim kompletnie zatracić. Tu cofniesz się w czasie, pobudzające wszystkie zmysły.
 
 
Zapraszamy Państwa do nowej przychodni Centrum Medycznego Damiana dla dorosłych i dzieci w Centrum Praskim Koneser. W Placówce do dyspozycji naszych Pacjentów oddaliśmy 22 gabinety, w których świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który często towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.
 
 
 
 
[responsive_youtube https://youtu.be/w9mCYyZtLiA]
 
 
 
Karol Wedel podał pierwszą filiżankę pitnej czekolady gościom cukierni przy ulicy Miodowej w 1851 roku. Aromat Czekolady jest częścią historii Warszawy, zapraszamy do jej odkrywania w Pijalni Czekolady E. Wedel w Centrum Praskim Koneser. Codziennie dla Naszych gości gotujemy w tradycyjny sposób czekoladę, która jest bazą do niepowtarzalnych deserów. W firmowym sklepie oferujemy znane i kochane od lat topowe produkty Wedla: doskonałe praliny, ptasie mleczko, ręcznie dekorowane Torciki wedlowskie, które są idealną pamiątką zwiedzania tej niezwykłej części Warszawy. Odwiedź nas w miejscu, gdzie historia słodko pachnie czekoladą.
 
 
ZONI to historyczna przestrzeń pełna niezapomnianych doświadczeń w samym sercu Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze Północ. Szef kuchni Aleksander Baron tworzy menu, które czyni restaurację ZONI perłą w kulinarnej koronie Warszawy. To, co najlepsze w polskiej tradycyjnej kuchni połączone ze współczesnymi trendami daje unikalną kombinację, która zachwyca miłośników kulinarnych doznań.
 
 
Mydlarnia Cztery Szpaki to młoda białostocka firma zajmująca się rzemieślniczym wytwarzaniem kosmetyków naturalnych. W naszych produktach nie używamy konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego. A do tego stawiamy na najwyższą jakość i ekologiczne opakowania.
 
 
 
 
 
 
 
 
NOWY HOTEL PLAY ON! Czekamy na Ciebie z kluczem do pokoju, drinkiem i może kimś przy barze, kto chce Twój numer 😉 Ciesz się szybkim WiFi, wygodnym łóżkiem, cichą przestrzenią do pracy, otwartym barem.  Z naszych pokoi nie chce się wychodzić. Nasze lobby jest jak Twój salon, ale z barmanem. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz nasz hotel czy bar, Moxy jest Twoim miejscem na odrobinę szaleństwa! W Moxy zapewniamy Ci wszystko w jednym miejscu! Od pysznych przekąsek i napojów, przez gry i zabawy, sztukę,  wygodne kanapy,  mamy ciche miejsce do pracy, pokój konferencyjny do dyspozycji gości, i relax w naszym lobby, nie wspominając o super  wygodnych pokojach. Całą dobę mamy dla Ciebie świeżą kawę, przekąski, koktajle i wszystko, czego potrzebujesz masz pod ręką przez 24/7! Prawdziwy luksus w przystępnej cenie w nowo otwartym hotelu Moxy Warsaw Praga! Zarezerwuj pokój tu: MOXY WARSAW PRAGA
 
 
 
 
 
 
 
Eventy, jedzenie, moda, design, sztuka i wyjątkowa przestrzeń miejska. To nowy Koneser. Zabytkowa wytwórnia wódek w sercu Starej Pragi wraca na mapę stolicy w energetycznej, lifestylowej odsłonie.
 
 
 
 
 
Sklepy/Usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Google for Startups
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
MIESZKANIA
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia
 
Sklepy/Usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Google for Startups
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
MIESZKANIA
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia