2019-02-09
 
Wystawa ilustracje „Tylko te gry i gry”
 

Tylko te gry i gry – Wystawa ilustracji inspirowanych grami video

Gry wideo od dawna nie są rozrywką dla garstki pasjonatów. Są pełnoprawnym elementem kultury, jak literatura, czy film. Niektórzy uznają je za formę sztuki. Niektórzy jeszcze nie. My tymczasem proponujemy sztukę inspirowaną grami wideo.
W ramach wystawy “Tylko te gry i gry” artyści biorą na warsztat elektroniczną rozrywkę, rozumianą szeroko: od nostalgii za czasami beztroskiego obcowania z grami jako dziecko, po czerpanie z najnowszych trendów growych bestsellerów.
Efektem są zróżnicowane stylistycznie, unikalne prace, które łączy jedno – miłość do gier wideo.

Zapraszamy do Konesera na wernisaż 09.02.2019 o godzinie 18:00.
Wystawa potrwa do 29.03.2019. Wstęp wolny.

Artyści:

Karol Banach – http://www.karolbanach.com
Dominik Cymer – http://www.cyberkids.pl/
Zbigniew Flakus – https://zbigniewflakus.com
Dan Gartman – https://www.dangartman.com
Marta Gryczka
Maciej Łazowski – https://macieklazowski.com
Martiszu – http://martiszu.com
Osmo Nadir – https://osmonadir.com
Kinga Offert – http://www.offert.com.pl
Małgorzata Ostaszewska – https://multiversal.pl/
Igor Piwowarczyk – https://www.igorpiwowarczyk.com
Mikołaj Pasiński – https://www.behance.net/mikolajpa
Marta Przeciszewska – https://www.behance.net/martaprzeciszewska
Jacek Rudzki – http://znajomygrafik.com
Paulina Sadowska – https://www.behance.net/polasadowska
Marcin Surma – http://xulm.pl
Ola Szarzała
Gustaw Stachaszewski
Bartosz Szymkiewicz – http://www.szymkiewi.cz/
Tenski – https://www.behance.net/Tenski
Katarzyna Witerscheim – http://panna-n.com

Organizatorzy:
Bartosz Szymkiewicz
Maciek Łazowski

Sponsorzy wystawy:
Sparkling Parrot
Gameset – http://www.gameset.co/

Data:
09.02.-29.03.2019
Godzina:

12.00-20.00

Lokalizacja:
Pasaż Konesera (lokal 13)
Zapisy: