2018-10-06
 
Slow Fashion – targi mody
 

12. edycja najwolniejszych targów niezależnej polskiej mody w nowej lokalizacji. #KupujLepszeUbrania 6-7 października w Centrum Praskim Koneser

Jesienna edycja największych targów polskiej mody autorskiej w Polsce odbędzie się 6 i 7 października br. po raz pierwszy w nowej lokalizacji – Centrum Praskie Koneser. W ramach zainaugurowanego w tym roku projektu #ProjektantSlowFashion organizatorzy zaprosili do współpracy i objęcia patronatu nad wydarzeniem niezależnych polskich projektantów, tworzących marki zgodne z filozofią „slow”. Ambasadorami #12 Slow Fashion – Jesień zostali: Jaśmina Parkita (dzieńdobry), Sandra Skrzypczak (BezAle), Grzegorz Wujciów (gego), Marta Machnacka (Sigil Jewels) i Klaudia Rozwadowska (Rozwadowska Bags).

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów 12. edycja targów Slow Fashion odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu – w zrewitalizowanej w loftowym charakterze, dawnej wytwórni wódek na warszawskiej Pradze i długo wyczekiwanej stołecznej inwestycji – Centrum Praskim Koneser.

„Szukamy świeżych formuł, nowych odbiorców, nowych pomysłów. Na PGE Narodowym zorganizowaliśmy 8. edycji Slow Fashion – to wystarczająco dużo, aby projekt stał się bardzo rozpoznawalny i popularny, ale także wystarczająco długo, aby od pewnego czasu targi zaczęły generować tę samą grupę odbiorców. To dla nas za mało, dlatego naszym wystawcom, a także odwiedzającym, chcemy dostarczyć wydarzenie nowej jakości.” – mówi Dominik Damaziak, Partner w Grupie Slow. „Drugi powód to charakter Centrum Praskiego Koneser, który zdecydowanie bardziej pasuje do filozofii „slow”. Cieszymy się, że możemy gościć w tym nowym na mapie inwestycji stolicy, ale dobrze znanym Warszawie i turystom, komercyjnym obiekcie z historią i duszą.” – dodaje.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Slow Fashion będą czekać starannie dobrane lokalne marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeUbrania klienci będą tu mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą prelekcje o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow, a przestrzeń podzielona będzie na Strefy: Premium, Casual, Street, Elegance, Kids, Moda Męska, Ciało, Slow Food i Warsztatownia.
Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/2251359908227035/

Data:
06.10 - 07.10.2018
Godzina:

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Lokalizacja:
Laboratorium
Zapisy:
Kontakt:
 
 
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia