2018-10-27
 
Pokój Śniadaniowy z Mistrzem – Paweł Rodaszyński
 

Czy rzeczywiście wódka jest ulubionym alkoholem Polaków? Jak zmieniła się kultura picia koktajli na przestrzeni ostatnich lat? Czy są już jakieś wyklarowane trendy na najbliższe miesiące? W jaki asortyment barmański powinniśmy zainwestować pieniądze, aby poczuć się na chwilę jak profesjonalni barmani? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć razem z Pawłem z El koktel.

Paweł Rodaszyński – za barem pracuje od 2007 roku. Przygodę z gastronomią rozpoczął w Bydgoszczy. Pasja, ambicja i chęć rozwoju zainspirowały go do podróży i zdobywania doświadczenia od Wrocławia i Łodzi, przez Hiszpanię, po Warszawę. W stolicy umiejętności barmańskie szlifował w słynnym Paparazzi, Grupie Warszawa oraz lokalu Pies Czy Suka, który jako pierwszy polski bar był dwukrotnie nominowany do zestawienia 50 najlepszych koktajl barów na świecie (World’s 50 Best Bars). W 2014 wraz z przyjacielem Mateuszem Szuchnikiem otworzył w Warszawie projekt barowy pod nazwą El Koktel, który już po pół roku działalności otrzymał wyróżnienie BAR ROKU 2015 w kategorii ‘Najlepszy Bar Koktajlowy’ w Polsce. Przedsięwzięcie zostało uwzględnione przez magazyn Brief w zestawieniu 50 najbardziej kreatywnych biznesów 2016 roku. Paweł jest jedynym na świecie zwycięzcą krajowych edycji najbardziej prestiżowych konkursów barmańskich w jednym roku – Bacardi Legacy Global Cocktail Competition Poland i World Class Cocktail Festival.
W obu zaprezentował wysoki poziom, plasując się w czołówce 20 najlepszych barmanów globu. Jest członkiem kapituły BAR ROKU, promującej najlepsze koncepty gastronomiczne w Polsce. Z wielką pasją realizuje projekty konsultingowe oraz szkolenia. Prywatnie jest wielkim fanem reportażu, polskich gór i cygar.

Data:
27.10.2018
Godzina:

11.00

Lokalizacja:
restauracja WUWU
Zapisy:
 
 
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia