2018-12-08
 
Mikołajkowy Spektakl Teatralny
 

Klub Komediowy na scenie Konesera: Improwizacja dla dzieci – mikołajkowy spektakl teatralny

Z okazji Mikołajek Strefa Młodego Konesera i Klub Komediowy i Improwizacja dla dzieci zapraszają młodych widzów (4-10 lat)wraz z opiekunami na improwizowany spektakl komediowy.
Dzieci obejrzą tworzone na żywo historie, którym będą mogły nadawać bieg i proponować własne pomysły na sceny.
Na czym polega spektakl improwizowany?
✩ Najpierw się rozgrzewamy – wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze się poczuć przed przedstawieniem.
✩ Później wspólnie wyruszamy do świata bajek. Publiczność daje nam inspiracje. Gramy bez scenariusza i na bieżąco, na żywo wspólnie z dziećmi wymyślamy zabawne, wzruszające, przygodowe historie.
Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców. I jest komediowy! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
___________

O Klubie Komediowym:

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Klub to scena i bar. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się piwa.

W naszym repertuarze mamy spektakle teatrów improwizowanym, kabaret literacki, spektakle pisane, stand-up i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Przede wszystkim prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Data:
8.12.2018
Godzina:

15.30

Lokalizacja:
Pasaż Konesera
Zapisy:
 
 
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia