2019-01-12
 
Koncert Gordonowski dla dzieci
 

Klub Komediowy i Papapaj mają przyjemność zaprosić dzieci (0-5 lat) wraz z opiekunami na koncert gordonowski na Scenie Konesera!

Celem koncertów jest propagowanie teorii uczenia się muzyki wg E.E. Gordona, dzięki której nawet najmłodsze dzieci zaczynają płynnie posługiwać się językiem muzyki. Koncerty łączą elementy zajęć umuzykalniających z zabawami muzycznymi, ruchowymi i teatralnymi.

Koncert prowadzą profesjonalni muzycy, przez cały czas pozostając w kontakcie z publicznością. W programie znajdują się utwory wokalne i instrumentalne, przeplatane fragmentami czysto rytmicznymi. Spotkania muzyczne odbywają się w swobodnej atmosferze, wśród kocyków i poduszek. Wspólnie słuchamy, śpiewamy, bujamy się, tańczymy oraz bawimy rytmem i melodią.

Koncerty gordonowskie są świetną okazją na uwrażliwienie najmłodszych na piękno dobrej muzyki. Zapraszamy!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
___________
O Klubie Komediowym:

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Klub to scena i bar. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się piwa.

W naszym repertuarze mamy spektakle teatrów improwizowanym, kabaret literacki, spektakle pisane, stand-up i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Przede wszystkim prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Data:
12.01.2019
Godzina:

15.30

Lokalizacja:
Pasaż Konesera
Zapisy: