Eventy, jedzenie, moda, design, sztuka i wyjątkowa przestrzeń miejska. To nowy Koneser. Zabytkowa wytwórnia wódek w sercu Starej Pragi wraca na mapę stolicy w energetycznej, lifestylowej odsłonie.

 

Esencja Pragi.

Ulice Ząbkowska i Targowa, Bazar Różyckiego i Koneser to najbardziej rozpoznawalne miejsca na mapie warszawskiej Pragi, dzielnicy o silnej tożsamości i rzadko spotykanym autentyzmie miejskiej kultury, obyczajów, języka. Tu powstała przestrzeń miejska wpisana w tradycję i lokalny koloryt dzielnicy.

Czysta tradycja.

Koneser od końca XIX wieku dzieli losy Warszawy i warszawiaków. Jako Rektyfikacja Warszawska był motorem przemysłowego rozwoju Pragi. Po I Wojnie Światowej działała tu wytwórnia wódki, Mennica Państwowa i skarbiec, gdzie przechowywano kosztowności przekazane przez społeczeństwo na Fundusz Obrony Narodowej. Po wojnie Koneser był jednym z największych producentów wódki – głównego towaru eksportowego i swoistej alternatywnej waluty w PRLu.

Eventowe centrum stolicy

Nowoczesna BUTELKOWNIA, przestronne LABORATORIUM 2400 i PLAC KONESERA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.

Idealne miejsce na swój event znajdziesz na www.koneserdowynajecia.pl

Rozsmakuj się w Pradze.

Koneser to idealne miejsce na business lunch, spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczny wieczór. Oryginalne restauracje, przytulne kawiarnie i całodobowe bary czekają na warszawskich smakoszy w klimatycznych wnętrzach dawnej fabryki wódek.

Pasaż Konesera

Młode polskie marki, design i sztuka. W kameralnym pasażu Konesera czekają piękne przedmioty, niebanalna moda i wyjątkowe doznania artystyczne. Każdy szukający oryginalnych propozycji, znajdzie tutaj idealny klimat do zakupów i relaksu.

Kreatywna przestrzeń biurowa.

Wygodny dojazd, inspirująca architektura oraz najwyższe standardy ponad 40 000 m2 powierzchni biurowej czynią Konesera najbardziej oryginalnym biznesowym adresem w stolicy. Tutaj start-upy, firmy rodzinne i korporacje spotykają się w przesyconej duchem przedsiębiorczości postindustrialnej przestrzeni. Dołącz do nich ze swoim biznesem.

Pierwsze na Świecie Muzeum Polskiej Wódki

Tradycja zobowiązuje, dlatego w nowym Koneserze działa, unikalne na skalę światową, Muzeum Polskiej Wódki. Poznasz w nim historię, tajniki produkcji i bogactwo smaków polskiego narodowego trunku. A w barze ¾ spróbujesz najlepszych koktajli na bazie polskich wódek.

Zarezerwuj bilety na http://bilety.muzeumpolskiejwodki.pl/

Strefa Młodego Konesera

reatywność i nauka. W Strefie Młodego Konesera na naszych najmłodszych gości czeka bogata oferta bezpłatnych aktywności, które pozwolą im nie tylko ciekawie spędzić czas z rodzicami lub bez, ale rozwinąć talenty i oczywiście doskonale się bawić. Zobacz plan zajęć i zapisz się na warsztaty.

Jeśli chcesz zostać na dłużej.

Czas zapomnieć o tradycyjnym hotelarstwie – Moxy to absolutnie inny świat: 141 nowoczesnych pokoi z ultrawygodnym łóżkiem, ultraszybkie Wi-Fi i pełne życia designerskie lobby.  Zamiast recepcji – check-in w całodobowym barze i kolorowy drink na dobry start, a zamiast restauracji – Grab&Go 24/7.  Na miejscu superprzyjazna załoga hotelu, wiedząca co, gdzie, jak i kiedy.

więcej >>

Siła doświadczenia.

Centrum Praskie Koneser to drugi wspólny projekt dwóch doświadczonych deweloperów: międzynarodowej Grupy Liebrecht & wooD  i  BBI Development.  To już drugi wspólny projekt firm, które wybudowały nowoczesny  kompleks Plac Unii. Wspierane przez pracownię architektoniczną Juvenes –  Projekt, zmieniły oblicze Starej Pragi, której serce bije w zrewitalizowanym Koneserze.

 
 
 
Handel/usługi
 
Restauracje/bary/kawiarnie
 
BUTELKOWNIA przestrzeń eventowa
 
LABORATORIUM przestrzeń eventowa
 
Muzeum Polskiej Wódki
 
Campus Warsaw
 
Hotel Moxy Praga
 
Biura loftowe
 
Mieszkania
Winda 24h
Parking podziemny
Wejścia