2019-01-04
 
WUWU CLASSICS DJ DEF
 

Mięsopusty, zapusty czy po prosty karnawał – już zaraz za chwilę! Jeżeli macie ochotę na wyborowy before zapraszamy do nas! Muza 80’/90’ to studnia bez dna – disco, funky, R`n`B, tłusty groove, MY i WY!!! Będą klasyki musi być klasa :)) Za deckami człowiek legenda – DJ DEF, kto słyszał ten wie 🙂

DJ DEF rodowity Warszawiak. Jego pierwsze inspiracje muzyczne to RUN DMC, Beastie Boys oraz Public Enemy, z czasem doszły również cięższe brzmienia z gatunku punk rock czy hardcore. Od 1998 r. występuje za deckami gramofonów. Na początku prezentował głównie czarne brzmienia hip hopowe, z czasem w jego setach zaczęły się także pojawiać takie gatunki jak funk, breaks, potem również breakbeat, baltimore, electro, bassline, drum`n`bass, dubstep oraz wiele innych odmian muzyki, które dochodziły wraz z upływem czasu.
Przez wiele lat współpracował z warszawską ekipą THS KLIKA, z którą nagrał trzy płyty: „Liryka Chodnika”, „Długopis Kartka” oraz „Dla Dzielnic Muzyka”, gdzie udzielił się jako dj oraz producent . W 2008 roku jego beaty oraz skrecze można było usłyszeć na solowej płycie Suji „Ulica Nadaje” oraz na płycie 2cztery7 „Spaleni Innym Słońcem”. W 2009 na drugiej płycie Ths Kliki „Długopis Kartka”. Obecnie występuje jako DJ podczas koncertów razem z Warszawską ekipą PARIAS, a także z Ponem i Fu (Z.I.P SKŁAD / ZIPERA), podczas koncertów oraz soundsystemów. W 2013 roku nagrał scratche na nową płytę THS Kliki „Dla Dzielnic Muzyka” , Siwersa „Bez Ceregieli”, Fu i Olsena „Kameleon II”. W 2014 jego cuty możecie usłyszeć na nowym albumie Pokoju Z Widokiem Na Wojnę „Grawitacja” oraz na płycie Wirusa „60 Kilo Wersów”. A w obecnym roku dogrywał się do do płyt: Pono „Bunt”, Pro Ebt „Esencja Bitów Tekstów”, JWP Sequel, Mor.w.a „Empiria”.

Na swoim koncie ma również współpracę jako dj lub producent z innymi twórcami: A-Skillz (UK), KERO ONE (U.S.A), Parias,Z.I.P. Skład, Hemp Gru, Pono, Eldo, Mes, Pokój Z Widokiem Na Wojnę, 2cztery7, Waco, SSDI, RPK, Kubson, Agenda, Noconcreto, B.E.T.H. i wielu innych… Podczas ostatnich 10 lat występował z większością polskiej czołówki dj`ów podczas imprez i koncertów na terenie całego kraju, a także z wieloma gośćmi z zagranicy. Jego sety charakteryzują się dużą różnorodnością gatunków muzycznych połączonych w jedną spójną całość poprzeplataną skreczami oraz cutami, a wszystko to utrzymane w jak najlepszym imprezowym klimacie.

Date:
04.01.2018
Hour:

22.00

Location:
Pasaż Konesera
Registration: