Biedronka w Koneserze już otwarta!

26 lipca br. został otwarty nowy sklep Biedronki w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser –kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnejWarszawskiej Wytwórni Wódek. Ta prestiżowa lokalizacja z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością.

Sklep Biedronka w Koneserze znajduje się na parterze budynku O – Laboratorium, położonego od strony ulicy Białostockiej. Placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka i oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni 340 m2. Klienci mogą korzystać z obszernego parkingu podziemnego.

– Cieszymy się, że mogliśmy otworzyć sklep w tak prestiżowej lokalizacji, w sercu warszawskiej Pragi. Nasza placówka doskonale wpisuje się w klimat i architekturę Centrum Praskiego Koneser – inwestycji, która podobnie jak Biedronka stawia na nowoczesność, nie zapominając o tradycji – mówi Dariusz Blaut, starszy menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialny za Biedronkę w Koneserze.

Nowy sklep Biedronka na warszawskiej Pradze-Północ jest czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.